Wpis z mikrobloga

wygogluje jak korzystac z modulu ale na niektorych nie ma NIC napisane I ciezko szukac.


@krasnyyyy: też pamiętaj że niektóre moduły działają na innych bibliotekach niż te "oryginalne" moduły. Ja musiałem sporo się naszukać aby znaleźć odpowiednie. Ale większość działa normalnie.
@krasnyyyy: Nie sposób nie zauważyć. Tylko bardziej mi chodziło czy kupowałeś jakiś zestaw na ali, bo masz wszystko w jednym pudełku czy może wszystko oddzielnie?
@krasnyyyy: to na uja zamawiasz rzeczy, jak nie masz pojęcia nawet do czego które są? I jeszcze bez sensu je rozpakowujesz, pomieszasz sobie elementy o których wiesz tyle co kura o nakrętkach, i nie dojdziesz do ładu już nigdy.
w sumie to przez Ciebie lub dzieki Tobie sie na to sklonilem, a wydajac pare groszy mysle ze warto :)

@krasnyyyy: Warto, jak się znudzi to można taki zestaw bez problemu opylić za 300 zł lub nawet i więcej. Kiedyś patrzyłem z ciekawości ceny modułów i lcd i ceny są tak ~3-20 zł za każdy więc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
normalnie bym pewnie tego nie kupil, ale wiesz jak jest :D myslisz, ze dokupic cos jeszcze?


@krasnyyyy: Możesz dokupić serwa, nie widziałem ich tutaj. Ja własnie sobie na ostatniej promce zbudowałem rękę robota > https://goo.gl/MV3OQB
i tak, wszystko jest zasilane poprzez arduino ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest tyle rzeczy ile można dzięki temu zrobić że masakra. Na następnej promocji (na tej mi sie nie chce kombinować) planuje
wlasnie z jednej strony nie wiem do czego to wykorzystam, ale jak przegladam projekty to ...


@krasnyyyy: Ostatnio też zbudowałem sobie czujnik odległości, nie wiem czy w samochodzie nie zamontuję sobie tego żeby mi piszczał jak za blisko będę innego samochodu podczas cofania. Jak dojdzie mi arduino mega to wracam do projektów, jakieś 70% sensorów nadal nie użyłem.