Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich w ten brzydki niedzielny dzień. Na wstępie powiem, że nie spodziewałem się takiego zainteresowania ANKIETĄ, co bardzo cieszy i pozwala myśleć, że jednak zabawa się spodobała. Zaskoczony jestem również niektórymi wynikami i rozłożenie Waszych głosów jest niemałą niespodzianką. W ankiecie wzięło udział prawie 1600 użytkowników, jednak nie wszyscy przeczytali prośbę o zostawienie plusa przy okazji oddania głosu, przez co ankieta utknęła w ogonach gorących.
Jako, że padło wiele głosów, że w ankiecie nie umieściłem wszystkich mirabelek, robimy rundę drugą, w której umieszczam Wasze propozycje ale również nicki, których właścicielki same zgłosiły chęć udziału w rundzie kolejnej. Taka postawa świadczy o tym, że ankieta nie zyskała negatywnego wydźwięku, mimo, że pojawiały się głosy krytyki (o dziwo ze strony niebieskichpasków).
Jako, że zabawa została podzielona na dwie rundy, oraz, że rozkład głosów jest rozpięty, do ostatniej finałowej rundy zakwalifikują się trzy pierwsze osoby z każdej rundy. Z racji dużego zainteresowania, dla finalnej zwyciężczyni zostanie wysłana miła nagroda niespodzianka i nie będą to karaluchy( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapraszam wszystkich do udziału w kolejnej, przedfinałowej rundzie!!
#ankieta #glupiewykopowezabawy #fajnewykopowezabawy #trudnepytania

Która mirableka jest największą atencjuszkąna mirko?(zagłosowałeś- zostaw plusa)

  • @rijana 3.4% (47)
  • @qrin 2.0% (28)
  • @prthvi 1.9% (26)
  • @dorotka-wu 15.9% (218)
  • @VVadera 1.6% (22)
  • @Ulubiona 54.1% (744)
  • @Vicky94 1.9% (26)
  • @nint 8.4% (115)
  • @arbuzowekaktusy 2.3% (32)
  • @aloszkaniechbedzie 8.5% (117)

Oddanych głosów: 1375

  • 114
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Polecam nie traktować mirko jak poważnego biznesu i czasem wyjść z internetów. Sytuacja kiedy jakiś random na portalu ze śmiesznymi obrazkami wywołuje u Ciebie taki ohrom negstywnych uczuć świadczy o tym, że powinieneś prędko znaleźć jakąś alternatywe od komputera( ͡° ͜ʖ ͡°) wpis usiwam, bo zgodnie z formułą tej zabawy nie obrażamy nikogo w komentarzach. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@goodidea: Są w ankiecie przedstawicielki również tagu gownowpis. W tej orsz w poprzedniej rundzie. Równocześnie w komentarzach można zglaszać swoje propozycje, których w ankiecie jeszcze nie było( ͡° ͜ʖ ͡°) zachowując jednak pewien poziom wypowiedzi. Pozdrawiam i zachecam do zabawy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sytuacja kiedy jakiś random na portalu ze śmiesznymi obrazkami wywołuje u Ciebie taki ohrom negstywnych uczuć świadczy o tym, że powinieneś prędko znaleźć jakąś alternatywe od komputera( ͡° ͜ʖ ͡°)


@FuriousViking: Ja #!$%@?, ty widze nie lepszy jestes XD
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: No niestety ciężko wyciągnąć inne wnioski patrząc jaki masz ból dupy o to, co kto wrzuca na portal, na którym szkaluje sie papieża i ociepla wizerunek adolfa hitlera( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli tak Cię piecze co kto wypisuje na mirko, uskuteczniaj czarnolisto, zamiast się żalić innym jak to Cię inni nie #!$%@?ą( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam ten stan! Elo benc
  • Odpowiedz
jeśli tak Cię piecze co kto wypisuje na mirko, uskuteczniaj czarnolisto, zamiast się żalić innym jak to Cię inni nie #!$%@?ą( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam ten stan! Elo benc


@FuriousViking: Przecież mam cały gownowpis na czarno i te wszystkie raki też ale i tak zawsze ktoś inny wrzuci wpis i musze to oglądać. Pisze tylko o swojej opini ale widzę, że akurat trafiłem na przegrywa ze
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl:

Przecież mam cały gownowpis na czarno i te wszystkie raki też


No to po co o tym opowiadasz jeszcze ludziom? XD zebysmy wszyscy wiedzieli, że pan indywidualista jest taki zajebisty i czarnolistuje gownowpis. Stary to Twoja sprawa xD ja nie opowiadam na mirko kogo czarnolistuje bo nie po to to robię, żeby później wkoło opowiadać co mnie #!$%@? xD
Usunąłem Twój komentarz, bo pisałem w opisie zabawy, że obraźliwe
  • Odpowiedz
@FuriousViking:
- Nie podoba mi się mirabelka X.
- To wrzuć ją na czarno.
- Mam ją na czarno.
- Hurr Durr co kogo to obchodzi, po co to ludziom mówisz XD
Troszkę logiki brakuje w codziennym życiu co? XD
I indywidualista to mógłbym być w wielu tematach ale typie, ten zlot stulejarzy liżących się po fiutach w tagu #gownowpis połowa mirków na czarno.
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Masz serio problem i brak życia skoro Cię to tak dręczy. Ale to Ty napisałeś pierwszy komentarz, że Ci się nie podoba ta osoba i ten tag. Nikt Cię o to nie pytał. Mogłeś zaglosować i scrollować mirko dalej. Ale skoro już się pochwaliłeś w niewybrednych słowach kto Cie #!$%@?, to Ci napisałem, że nikogo to nie obchodzi, bo od tego masz czarnolisto, a to kogo dodasz na czarnolisto
  • Odpowiedz