Wpis z mikrobloga

@Jestem_Tutaj: @PonuryMruk: Nie histeryzujcie. Hot air to nie jest skomplikowane urządzenie. Te tanie (o ile grzałka jest odpowiednio mocna) działają podobnie do drogich modeli. (poza wentylatorem w kolbie vs kompresorem. Ale oba rozwiązania mają swoje wady i zalety)

@pijmleko: Z trwałością może być różnie ale jeżeli będziesz wykorzystywał to urządzenie tylko hobbystycznie to moim zdaniem będzie ok. Mam podobny model tylko z wyświetlaczem i przyciskami zamiast pokrętła (co niekoniecznie
  • Odpowiedz
@pijmleko: w tej kategorii cenowej to niby podobny sprzęt jest zawsze, inna chińska fabryka (a może i ta sama nawet?) wyprodukowała pod innym znaczkiem, różnice mogą być w elektronice, ale z reguły to klony markowego sprzętu :P Do tej z wentylatorem w łapie niby nie ma dysz dodatkowych, tylko te trzy okrągłe.

Sam się zbieram do kupna stacji 2w1 - Zhaoxin 898D
  • Odpowiedz
@olewales: @Soho: Panowie zajmujecie się tym zawodowo czy tak hobbistycznie? Jeśli zwodowo to jak można się w to wkręcić, lubię sobie ot tak w wolnych chwilach majsterkować i czy nie da się tego w coś fajniejszego zamienić
  • Odpowiedz
@pijmleko: hobbystycznie, ale też się chętnie dowiem nad czym się skupić :P Póki co to głównie jakieś arduino i stuff na modułach/gotowcach :P
  • Odpowiedz
@pijmleko: u mnie też, grunt to ogarniać 'logikę' jaka tym wszystkim rządzi, jak wiadomo co i jak to już da się, metodą prób i błędów, skleić coś co będzie działać jak powinno. Może nie optymalnie i zgodnie ze sztuką, ale działa :P
  • Odpowiedz
@pijmleko jednak sprawiłem sobie Solomona SL-20 (stalowa grzałka), hot air podobno zbyt rzadko się przydaje aby 'dopłacać'/kupić gorszy sprzęt tylko dla niego :P
  • Odpowiedz