Wpis z mikrobloga

  • 1284
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To wygląda na Hamerykę, tam to już zupełnie jest #!$%@?, bo chlać oficjalnie można dopiero od 21 roku życia, choć o ile pamiętam ,to w niektórych stanach za zgodą rodziców na prywatnej posesji można wcześniej. Trudno to sobie wyobrazić.
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: @FrasierCrane: a mordować na wojnie o rope od 18 XD ju es ej kraj wolnoście XD


@s__s: A to jest jeszcze ciekawsza kwestia, choć tu się mocno nie znam. Posiadanie broni. W USA od 18 roku można być właścicielem, ale to o ile pamiętam nie dotyczy broni długiej (czyli np. myśliwskiej). W USA na wiejskich regionach dość popularne są polowania i to nawet wśród nastolatków.
  • Odpowiedz
@MichalQ20: Nie byłem pewien prawo jazdy, ale tak, masz rację. Przypomniało mi się. To jest zresztą ciekawa sprawa dziwnych rzeczy z hamerykańskich filmów i seriali - te wielkie questy wyrośniętych nastolatków (z wyprawą do Kanady włącznie) dla zdobycia alkoholu. Nie mam pojęcia na ile to jest realnie przedstawione i jak sprzedawcy tego pilnują.
Właśnie, to dobra okazja zawołać innego eksperta, który nie ma chyba mnie na #czarnolisto -
  • Odpowiedz