Wpis z mikrobloga

#litecoin #ltc To wygląda jak klęska SEGWIT http://litecoinblockhalf.com/segwit.php zaledwie 0,25% wsparcia.

Czyli wniosek jest taki, że nikt nie jest zainteresowany SEGWITem i jest to prognostyk dla BTC że i w BTC nie będzie Segwit wspierany a więc i nie będzie aktywowany. Głosowanie jeszcze rok czasu będzie trwało. Czuję że pewnie w ostatnim momencie przegłosowany zostanie za rok lub wcale nie zostanie przegłosowany. Ale LTC trzymam bo i tak jest TANIE.
#kryptowaluty
  • 12
@Amelek: słuchaj mądrzejszych od siebie. Charlie już nie wie co wymyśleć. Biedak już prawie błaga na kolanach i mówi: "Aktywujcie a nie będziecie żałować" https://twitter.com/SatoshiLite/status/826594039466119168 żałosny jest i tyle nie rozumie działania sieci. A ja przypomnę mówiłem, że prawdopodobnie nie zostanie aktywowany bo decydują kopalnie tak samo jak w bitcojnie i jeżeli w bitcoinie nie przejdzie to i w litecoinie nie przejdzie. A głupiutki Charlie może sobie obniżać próg akceptabji nawet
@pawlo74: Kopalnie nie będę przez najbliższy czas sprzedawać LTC, będą chomikować i dokupować nawet. Za jakiś czas odpalą wspólnie segwit, cena wywinduje się w kosmos a oni na tym skorzystają, bo tylko w ich rękach jest władza teraz nad przyszłościa i ceną. Ludzie są chciwi, dobrze wiedzą jak zrobić z tego projektu kase.
Kopalnie nie będę przez najbliższy czas sprzedawać LTC, będą chomikować i dokupować nawet. Za jakiś czas odpalą wspólnie segwit, cena wywinduje się w kosmos a oni na tym skorzystają, bo tylko w ich rękach jest władza teraz nad przyszłościa i ceną.


@kryptopomocnik: to jest tylko teoria. Masz jakieś dowody?

Ludzie są chciwi, dobrze wiedzą jak zrobić z tego projektu kase.


@kryptopomocnik: a to to na pewno, litecoin od zawsze był
@pawlo74: Nie mam dowodów, wypowiedziałem jedynie swoje myśli na ten temat. Ja nie twierdzę, że on ma zastosowania itp. nie wiem skąd wniosek. Będzie pompowany bo ludzie chcą zarobić, a jest teraz dobra okazja przeciągając segwit.
nie wiem skąd wniosek


@kryptopomocnik: to nie jest wniosek na podstawie Twojego wpisu tylko powód dla którego nie widzę przyszłości dla tego projektu. Lata istnienia i zero innowacji, ten projekt jest martwy od lat. Poza tym cena LTC mówi sama za siebie.