Wpis z mikrobloga

@Stalowypecherz: na co?, już teraz się będę przymierzał do kupna nowej maszyny wydam z 5 k i kolejne lata miną.
To nie jest koszt nie wiadomo jaki, jak zbierasz kasę albo pracujesz dobrze. Oczywiści nie mam rodziny
  • Odpowiedz
@PAT0S: a ja za 5 latek będę nadal używał tej konsoli albo chrześniak będzie cieszył jak by wygrał w lotka i nic nie muszę dodawać jesZcze potężna kolekcja klasyków w postaci gier pudełkowych
  • Odpowiedz
@Stalowypecherz: ja nie kupuję sprzętu żeby kolekcjonować pudełka i grać w stare gry, kilka klasyków wystarczy, a tak to żeby być na bieżąco z fajną grafiką
To jest twój argument cena konsoli, a teraz uzbieraj te pudełka, za polską wypłatę ile gier kupisz
  • Odpowiedz
@PAT0S: i co z tego, ze pograsz sobie w Wiedzmina na kompie z przed 5 lat skoro mozesz sobie pomarzyc o Bloodborne, Uncharted, The Last of Us czy God of War. Nie dla mustardrace kielbasa.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Aktualnie to miałem ps4 I grałem w the last of us, bloodborne, mgs i jeszcze parę tytułów, ale tak to jest bycie biedakiem cebulakiem którego stać na jedną rzecz i wywołuje wojenki
  • Odpowiedz
@PAT0S: wybacz, ale jako, ze przechodze juz niebawem na komputer Apple (w koncu #!$%@?) to PS4 stanowic bedzie dla mnie jedyna opcja do gier, poza grami dostepnymi na MacOS. Komputer sluzy do pracy, a nie do grania. Do grania sluzy konsola.
  • Odpowiedz
@PAT0S: bo do tego zostala stworzona, zeby wygodnie rozlozyc sie na kanapie przed telewizorem, nie martwic sie o nic wiecej. Wkladasz plyte i grasz (badz sciagasz gre, jak kto woli). A na mustardrace nawet jak komputer spelnia wymagania to nigdy nie wiesz czy cos sie nie #!$%@?. Sam mialem taka sytuacje jak chcialem odpalic Unravel z Origin Access, gra po wlaczeniu wywala do Windowsa. Szczerze to jako klienta gowno mnie obchodzi
  • Odpowiedz
@PAT0S: to czy gram to jeszcze nie jest pewne, bo moze sie okazac, ze cos sie #!$%@?, albo, ze akurat ten tytul nie lubi sie z jakims podzespolem. Albo jak z Unravel, gdzie nie mam bladego pojecia czemu wywala do Windowsa. Kolejna rzecz jest taka, ze na PC rynek jest calkowicie rozbity. Jest Steam, Origin, Uplay, GOG, Battle.net, Windows Store. Zakladanie miliona kont, do tego lubie platynowac gry, a jaka jest
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: o czym ty #!$%@?, tyle gier co instalowalem, wszystko opiera sie na tym samym co na ps4, instalacja i gram.
Masz steam?, kupujesz co chcesz w jednym miejscu. A ty sobie kupuj pudeleczka i kolekcjonuj
No ale #!$%@? 30 fps ma swoich fanow xD
  • Odpowiedz
@PAT0S: no jasne, to kup nowy Mass Effect na Steamie, albo Diablo... No mozesz kupic gre od Ubi na steamie, dzieki czemu bedziesz ta gre odpalal przez 2 klienty, najpierw Steam, a potem Uplay. Zajebista sprawa. A co do 30fps to w niektorych grach na PC tez blokowane sa klatki do 30, w koncu wydawcy was powaznie nie traktuja wiec czemu macie dostawac wiecej od nas? Przykladem tego jest Mafia III,
  • Odpowiedz