Wpis z mikrobloga

Jak ktoś kupił monthly z Xcom 2 to gratuluje najlepiej wydanych 12$ ever.
Wow serio nie spodziewałem się takich dobrych i świeżych gier indie do tego Ryse i Polskie Husk, które wyszło dzisiaj.
#humblebundle #steam #pcmasterrace
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kwmaster: Tak szczerze kupuje je od samego początku i nigdy nie poczułem się okradziony. Czasem boli że gry się dublują z moją kolekcją (jak nowy Warhammer) ale co poradzić. Polecam!
  • Odpowiedz
@Mnichuy: No racja na grudzień nie brałem bo Vermitide nie przekonał mnie podczas darmowego weekendu, ale jak dali XCOM 2 to brałem z miejsca i nie oczekiwałem jakiś mega gier, a tu takie zaskoczenie. Dla mnie to mogliby brać i 15$ jak mają być takie zestawy.
  • Odpowiedz
@kwmaster: Zasadą już jest, że jeśli tytuł odkryty jest dobry to reszta jest na podobnym poziomie. Osobiście nie znam większości tytułów z tej paczki, zmniejsza to tym samym średnią 2 tytułów, które mi się podobają w tym przypadku do zera.
Plus wcześniej średnio po pół roku gry z paczki trafiały na zwykłego bundla. Tym razem tytuł z stycznia trafił w styczniu do 2 progu w bundlu co jest niefajne.
  • Odpowiedz
@PanicInDetroit: ryse to tytuł startowy z Xbox One. Gra może i przeciętna, ale ma piękną grafikę. Abzu to świeża gra indie od twórcy Journey. Husk to Polska gra, która dzisiaj miała oficjalną premierę w pudełku. Steamworld to dość świeża metroidvania.
  • Odpowiedz