Wpis z mikrobloga

Na komputer z #!$%@? system chcesz instalować jeszcze bardziej #!$%@? system? A najlepiej gdyby to był stary dziurawy i nieaktualizowany pod 3 lat XPek? Czy ty masz rozum i godność człowieka?
  • Odpowiedz
Nie rozumiem po co ludzie chcą stawiać nadal Windowsa XP na nowych komputerach... Przecież to nie ma najmniejszego sensu.. Wytłumaczy mi to ktoś?
  • Odpowiedz
@mamrotekk: @anodamwak: @Webanti: @Webanti: @MaTyyy: @qbicone:
1. Potrzebuje mozliwie najmniejszy system bo mam bardzo malo pamieci
2.To nie bedzie do internetu odpale tylko emulator srodowiska android do gier a na zaoszczedzonym miejscu z 2 gry windowsowe
3. Sam malo gram itp to dla 10 letniego brata
4.kupilem niestety kabel do ethernetu ale okazalo sie ze nawet tego podstawowego wejscia nie
  • Odpowiedz
@akton111 W czym problem by kupić W7? Na allegro oryginalne klucze są za psie pieniadze. Choć uwazam że najlepsza opcją jest W10. ja w ten sposob tchnąłem drugie zycie w 12 letni komputer na ktorym 7 sie dławiła, jedyna zasada: minimum 4GB ram
  • Odpowiedz
@akton111 ludzie nadal #!$%@?ą o szpiegowaniu...
@mamrotekk u mnie w robocie jest ten sam temat... "bo w10 szpieguje!!!" "nie idzie się połapać" "aktualizacje przymusowe" "siudemka forwerer!" a zaraz skończy się support dla 7 i zacznie się płacz...ja w10 używam od kiedy ma status rtm i sobie chwalę. Komp dostał drugie życie w #!$%@?
  • Odpowiedz
@korni007 Dokładnie, pomijajac te brednie to 10 jest bardzo dopracowanym i udanym systemem, byla by jeszcze lepsza gdyby microshit nie testował swoich aktualizacji na klientach...

@akton111 Baranku, 10 w porownaniu do 7 przynajmniej Cie pyta przy instalacji jak bardzo chce szpiegować, 7 nie pyta, ona to robi od kilku ładnych lat.
  • Odpowiedz