Wpis z mikrobloga

  • 1948
Nie mogę uwierzyć, że ludzie są aż tak głupi. Elon Musk będzie doradzał Trumpowi w sprawach czystej energii i pochodnych, a na Twitterze mieszają go z gównem. Elon nie zgadza się z pewnymi decyzjami Trumpa i chce mieć jakiś wpływ na jego decyzję, a ludzie plują jadem, że to zdrajca. Zdrajca, że chce mieć na coś wpływ, zamiast bezmyślnie skanować durne hasła na ulicy?
Oni nie zasługują na kogoś takiego jak Elon...
#elonmusk #trump
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naxster:

Ale nie będzie dziękował bo jeszcze niejedną sprzeda w ten sposób ^ ^

Z tego co pamiętam to chyba dziękował :).
Wyjaśnię tylko że nie jestem fanem Milo, nie zgadzam się z nim w paru sprawach, ale uważam że jest
  • Odpowiedz
Daj przykład tego zachęcania do silnie rasistowskich ataków.


@baladur: nie dam rady tego znaleźć bo twitter to skasował I DAŁ MU BANA. Te obrazki pedo z wykopu też mam ci znaleźć żebyś uwierzył, ze były?
To nie jest tak, ze pewnego dnia upośledzony mod wstawił sobie bana Milo bo tak. Tłumaczyli się z tego jakby zbrodni dokonali.

W USA wystarczy być białym i już można mieć łątkę zwolennika
  • Odpowiedz
@Naxster:

nie dam rady tego znaleźć bo twitter to skasował I DAŁ MU BANA. Te obrazki pedo z wykopu też mam ci znaleźć żebyś uwierzył, ze były?

To nie jest tak, ze pewnego dnia upośledzony mod wstawił sobie bana Milo bo tak. Tłumaczyli się z tego jakby zbrodni dokonali.

Z tego co zdążyłem się dowiedzieć to został zbanowany za wrzucanie fałszywych wiadomości,które sugerowały że jest rasistką, przez co poszły na nią ataki, mocno przegięte zachowanie, zasłużony ban. Ale nadal nie widzę tu rasizmu o którym
  • Odpowiedz