Wpis z mikrobloga

  • 1948
Nie mogę uwierzyć, że ludzie są aż tak głupi. Elon Musk będzie doradzał Trumpowi w sprawach czystej energii i pochodnych, a na Twitterze mieszają go z gównem. Elon nie zgadza się z pewnymi decyzjami Trumpa i chce mieć jakiś wpływ na jego decyzję, a ludzie plują jadem, że to zdrajca. Zdrajca, że chce mieć na coś wpływ, zamiast bezmyślnie skanować durne hasła na ulicy?
Oni nie zasługują na kogoś takiego jak Elon...
#elonmusk #trump
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzeksondzekson: twierdzisz ze jest uznawany za dupka "bo tak" i nie możesz znaleźć jego rasizmu. Tworzysz obraz niewinnego ucisnionego prawicowego dzialacza. To jest cyrkowiec, troll i bezczelny prowokator. Nie wiem czemu jakies zjeby uwazaja ze #!$%@? miasta jest forma protestu ale powody do protestu mają
  • Odpowiedz
@Izanagi013: A ja nie mogę uwierzyć jak można się zachwycać tym megalomanem, krętaczem i łgarzem, który przypisuje sobie zasługi całej grupy ludzi i jedzie tylko na popularności, bo oferowany przez niego świat jest prosty, czarno-biały i monoteistyczny - z nim jako Bogiem.

A z kolei Trump to już inny przypadek.
  • Odpowiedz
  • 0
@fortunato typowa polaczkowatość. Ktoś coś osiągnął i przyciągnął tłumy ludzi, by pracowali dla niego, a polaczek będzie pluć jadem. Nikt nikogo nie zmusza do pracy u niego, każdy chce być częścią czegoś większego. A taki polaczek społeczeństwu oferuje tylko jad.
  • Odpowiedz
@Izanagi013: Oczywiście że będą tak pluć, czego spodziewasz się od ludzi którzy za największy autorytet w sprawie wyborów prezydenckich i polityki uważają celebrytów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@baladur:
https://www.thestar.com/entertainment/2016/12/29/months-after-twitter-banned-him-for-racist-comments-milo-yiannopoulos-inks-250k-book-deal-reports-say.html
albo dowolna kombinacja imie + twitter + racist
ofc on jest zawodowym trollem, wielokrotnie wysyłał swoje minionki do odwalania roboty a potem "coo ja nic nie robiłem, gdzie był twitter jak fani biebera się cieli".
I tak, jest chyba żonaty/nie wiem jak to nazwać z czarnym. Tak samo jest gejem i uważa, ze geje powinni przestać być gejami bo ściągają na siebie smutne życie. Ta osóbka poświeciła własne
  • Odpowiedz
@Naxster: https://www.amazon.com/gp/movers-and-shakers/books Mówiłem, że efekt Streisand i jest. Przedsprzedaż książki tego gościa wzrosła o 400%, wg amazona jest obecnie top1 sprzedającą się książką, nawet przed rokiem 1984 George'a Orwella, który to po wyborze Trumpa na prezydenta nagle stał się znowu bestsellerem. Swoją drogą, Rok 1984 jest dostępny za darmo w formie bodajże ebooka do pobrania wszędzie więc brawa dla tych co go kupują xD . Chociaż to nawet dobrze, skoro
  • Odpowiedz
@Naxster: @Naxster: Czekaj, czekaj chcesz powiedzieć że ma czarnego faceta i jest rasistą? Chyba sam powinieneś przeczytać co napisałeś.
Ponadto to że napisał jakąś wiadomość na twitterze nie znaczy że jest rasistą, to pewnie była zwykła prowokacja. W tym artykule nic nie ma o tym co napisał (chyba że nie zauważyłem), tylko że napisał coś niby rasistowskiego, a z doświadczenia wiem że lewa strona często i gęsto rzuca takie określenia bez przyczyny.

ofc on jest zawodowym trollem, wielokrotnie wysyłał swoje minionki do odwalania roboty a potem "coo ja nic nie robiłem, gdzie był twitter jak fani biebera się cieli".

No jest prowokatorem, ale jaką robotę chodzi, do czego
  • Odpowiedz
Tak czy inaczej antifiarze i inni zadymiarze - bo sami protestujący najmniej - zrobili Milo taką reklamę, że ja bym im publicznie podziękował na twiterze.


@dzeksondzekson: taka prawda. Ale nie będzie dziękował bo jeszcze niejedną sprzeda w ten sposób ^ ^

Czekaj, czekaj chcesz powiedzieć że ma czarnego faceta i jest rasistą? Chyba sam powinieneś przeczytać co
  • Odpowiedz
@dzeksondzekson: jak tu napisać w skrócie:/. Żadnych kontrowersyjnych wypowiedzi, to poważny facet i znany, bardzo znany. Jest profesorem na uniwersytecie w Toronto i walczy o wolność słowa w Kanadzie. Mogę śmiało napisać że to współczesny bohater.
Nie wiem czy wiesz ale w Kanadzie przepchnięto prawo które zmusza ludzi do używania wymyślonych zaimków pod groźbą kary finansowej, a nawet więcej, i on jako jeden z nielicznych głośno z tym walczy.
Ponadto
  • Odpowiedz