Wpis z mikrobloga

Mircy, jakie są najlepsze słuchawki NAUSZNE za ~1000zł (może być trochę więcej lub mniej)?
Chciałbym jakieś ciepłe ale nie przebajerzone brzmienie dobre do słuchania rocka psychodelicznego i muzyki elektroniczej ;)

Może macie jakieś dobre tutoriale albo artykuły warte przeczytania?

Słuchać będę z kompa, karta to xonar stx z opami muses.

  • 5
  • Odpowiedz
@rumak: Beyerdynamic DT880 Premium - polecam, zrównoważone, ale wciaż dość ciepłe i przyjemne brzmienie, półotwarta konstrukcja, super wygodne, u mnie sprawdzają się wyśmienicie z AIM SC808, ale to mniej więcej 3/4 budżetu, więc całkiem możliwe, że za ok. 1k znajdziesz coś lepszego.
  • Odpowiedz
@rumak ja mogę polecić, trochę ponad budżet ale warte swojej ceny AKG k712 Pro. Brzmią melodyjne z dużą sceną i ilością detali. Ja jestem z nich zachwycony, sprawdzają się zarówno w metalu jak i w elektronice :) są raczej średnio wymagające więc ten stx powinien dać sobie radę a brzmienie możesz sobie dopasować opampami. Do tego masz odpinany kabel co się też często przydaje. Ktoś mi tu także polecał ath r70x
  • Odpowiedz
@rumak najlepiej jak masz możliwość to przejdź się do mp3store gdzieś blisko twojego miejsca zamieszkania i wypróbuj na własnych uszach różne modele z różnych firm. Znajdziesz coś co jest dla twojego gustu najlepsze.
  • Odpowiedz