Wpis z mikrobloga

@straszakq: Zależy od stacji. Generalnie widać ladę kasową, klienta, to co kasjer wkłada do kasy widać z 2-3 kamer (za kasjerem, oraz ze stanowisk obok, które też łapią szufladę innych stanowisk), były też kamery łapiące w zbliżeniu ladę, ale ponieważ łapały również pinpad (ale nie widać było wpisywanych pinów) to je zlikwidowano (nie wiem czy wszędzie).

Podjedź z paragonem i sprawę da się sprawdzić. Bez paragonu też, ale lepiej znać
  • Odpowiedz
@kad: Mam paragon, ok bo nie chce robić inby o 10zł XD ale #!$%@? złodziejstwa tolerować nie będę ( ͡° ͜ʖ ͡°) to z kim mam rozmawiać menadżerem stacji?
  • Odpowiedz
@straszakq: Dycha piechotą nie chodzi. Podejdź do kasy i powiedz, że wydaje Ci się, że tego i tego dnia wydano Ci błędnie resztę. Powinien się tym zając prowadzący stację (do 15-16), więc pewnie pracownik pójdzie to z nim sprawdzić i się wszystko wyjaśni.
  • Odpowiedz
@straszakq: jeżeli faktycznie doszło do nieporozumienia idziesz na stację, kierownik dzwoni po pracownika, tam kierownik prosi abyście udali się na zaplecze gdzie nie ma kamer, zakuwa go w kajdanki i #!$%@? go do nieprzytomności, potem masz wybór, kierownik daje klamkę i możesz mu strzelić w łeb albo zostawić przy życiu, ale wywóz ciała już na własną rękę, także myślę, że sprawa tak czy inaczej powinna się rozwiązać
  • Odpowiedz
@kad: @BajerOp: @kad: @liqui6:
Taka sytuacja 10 zł oddane. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poprosiłem o nagranie i po prostu kasjer nie wydał mi pieniędzy dobrze. Nie interesuje mnie to czy celowo czy tam zaspany był ale z tego nagrania mogła by być niezła inba jakbym sobie na centrale zadzwonił. Ogólnie to mam kaca pozdrawiam wszystkich i pamiętajcie biało czerwoni zawsze
  • Odpowiedz
@straszakqOP: żadnej inby byś nie wygenerował bo orlen ma na takie rzeczy nawet standardy i szkoli jak postąpić w takiej sytuacji. Po krótce: dzieli problemy które wyjaśnia sprzedawca, a które kierownik (prowadzący wtrąca się jak już robisz nie wiadomo jaką inbe i powtórzy to co kierownik, a menadżer to generuje swoje inby sprawdzając stacje XD ) więc źle wydaną resztę rozwiązuje kierownik i wyjaśnia daną sytuacje na podstawie monitoringu.
Na
  • Odpowiedz