Wpis z mikrobloga

@BarekMelka: Economist neutral xD No, zwlaszcza ich artykuly o Trumpie. Albo artykuly w ktorych pokazuja zjawisko z jednej tylko strony, totalnie ignorujac druga, wprowadzajac w blad czytelnika. Polecam zwlaszcza artykuly o Polsce, mozna sie niezle usmiac, jaki obraz kraju tam kreuja.
  • Odpowiedz
@BarekMelka: Miałem polubione najważniejsze stronki mediów na Fb z Usa ( by podszkolić język i czerpać informację ze świata). Tak stwierdzam, że wstawienie Economist jako neutral to największa bzdura. Przecież ta stronka jest tak lewacka, że chyba tylko Wyborcza się z nimi może równać manipulacjami.
  • Odpowiedz
@BarekMelka: Z jednej strony przydałaby się taka tabelka na polskie realia, ale z drugiej strony załączyłoby się coś na kształt syndromu wrogich mediów i pojawiły by się głosy w stylu "media które lubię powinny być ocenione jako lepsze/bardziej obiektywne, a media których nie lubię wcale nie sią takie dobre/obiektywne". Syndrom ten widać nawet teraz.
  • Odpowiedz
@BarekMelka: niewiele z tych mediów śledzę, ale z tych co mi się zdarza to nie wiem co tam robi new york times w leans left, po ostatniej kampanii prezydenckiej powinno być w środkowej kolumnie dla lewaków a i pewnie niżej. pozycja newsweeka też chyba dyskusyjna.
  • Odpowiedz