Wpis z mikrobloga

@Luka_Wars: Ewolucje robi się wtedy jak masz już ewolucje (jakkolwiek głupio to brzmi) wkładasz pokemona do decka i tam na dole masz takie prostokąty, to klikasz tam i wkładasz ewolucje. W walce, jak ten pokemon pokona innego to ewoluuje, a raczej zmieni się na tego pokemona co go wrzuciłeś tylko będzie miał +10 czy 20 do ataków i jedną gwiazdkę więcej. To działa tylko podczas walki, po walce będzie tak jak
@Maxxtom:

1. Skoro do ewolucji Pikachu potrzeba np. figurki Raichu to jaki jest sens robić ewolucję?
2. Fusion. Masz niebieski pasek expa i boosty z niebieskiej kostki. Obok masz zielony pasek czegoś i boosty z zielonej kostki.
@Luka_Wars:
1. tak jak pisałem. Np pikachu zmienia się w tego raichu co go masz tylko dostaje boosta do ataku i więcej gwiazdek. To działa tylko podczas walki, po walce dalej będziesz miał pikaczu. Ja tego nie używam.

2. Tego nie wiem i sam jestem ciekaw.
@Maxxtom: @Luka_Wars: Oplaca sie inwestowac w cacnea'e (jak to #!$%@? odmienić) ma spin jak charizard za 10 dps i poison jedna *, brak missa.

jeden zielony pasek to 30 cacnei ale tych paskow mozesz zrobic 10x co daje 20 dmg na spinnujacej cacnei, gralem na taka, 60 dmg to minimum a srednio spinnuje 80 - 100 dmg.

Jest quest do cacnei i mozesz go spamowac ale to w #!$%@? czasu
@vrt1337: ja nie lubie tych ze spinem. Mam geninje ze spinem 20x i często leciały 20-40dmg i już go nie używam. Jedyny pokemon ze spinem jakiego mam w decku to Charizard.
@vrt1337: Nie wiem, ja dopiero Ulex z questów zrobiłem. Zauważyłem, że świetne są dwa trolle - Skarmory (zajmij nim spawn wroga > wróg ciebie atakuje > traf fioletowy ruch i jesteś 2 kroki od bazy > twoja tura i wygrywasz) i ten niebieski rekin młot (jak go atakujesz to aktywuje ability i ciebie przeskakuje - jedyna walka jest z nim możliwa jak sam ciebie zaatakuje).