Wpis z mikrobloga

@enforcer: @Maglev: ale to troszkę przypomina mi okres przed wyborami, jak korwin brał udział, ale nie wchodził i możliwe, że #strimi powtórzy sukces krUla. Mimo wszystko im kibicuję, bo jak konkurencja jest, to użytkownik szczęśliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
powtórzy spektakularny sukces na miarę Google+


@Maglev: ja myślę, że srimi to do strims.pl zabraknie nawet podejścia, a co dopiero do takiego G+, które chociażby jako wewnątrzfirmowa platforma kontaktowa się sprawdza bardzo dobrze
  • Odpowiedz
@Maglev:
Przecież to nigdy nie miał być serwis leczący bolączki. Stał się na siłę po paru aferach, w tym głównie aferze ze strimi właśnie. Koleś postanowił sobie sam stworzyć serwis, z tego co czytałem, a czytałem na sporo przed aferą, to raczej po to by się zmierzyć z zagadnieniem i stworzyć coś technologicznie lepszego, a nie po to, by nagle przejmować rynek od wypoku. A co do spamu na wypoku, to
  • Odpowiedz
@4kroki: szczerze, to nie wiem, ale mam cichą nadzieję na stream +18, w którym problemu z erotyką nie ma.

EDIT: coś mi się kojarzy, że ktoś się tam zastanawia jaki obszar ma objąć cenzura wrzucanych materiałów. oby się udało.
  • Odpowiedz