Wpis z mikrobloga

Kurde co mam zrobic jak chyba zapomnialam hasla do komputera ktorego dawno nie uzywalam?
To asus t200.
Najgorsze jest to ze czasamo wpisuje haslo ktore wydaje mi sie jest poprawne i pojawia sie ikonka 'zapraszamy' i kreci sie przez chwile, a potem znowu komunikat, ze niepoprawne ;-;
To nie ma otworu na plyty, z pendriva tez nie idzie odpalic nowego systemu.
Co robic, jak zyc, ratujcie
#pomuszcie #komputery #pytanie #pytaniedoeksperta #asus #gorzkiezale #niebieskiepasko
  • 10
@4833478: Jesteś jeleniem nie wprowadzaj ludzi w błąd. Jak napisał @mamrotekk są programy do wyciągania haseł z plików SAM (w tych plikach Windows trzyma hasła) albo jeżeli nie to podmieni na pusty plik sam lub usunie z niego wpis o haśle.
@Shyvana: Jeżeli jesteś w stanie doprowadzić do sytuacji gdy włączy się automatyczna naprawa systemu (nie wiem, wyłączając komp podczas startu czy coś w tym guście) i dostaniesz się do wiersza poleceń, to możesz spróbować tego sposobu: http://lifehacker.com/5612487/hack-the-sticky-keys-feature-to-reset-a-forgotten-windows-password
Miałem praktycznie identyczną sytuację (tyle, że lapek miał napęd DVD i mogłem wystartować naprawę systemu z płytki instalacyjnej Windozy) i zadziałało bezbłędnie.