Wpis z mikrobloga

@JusTQL poważnie? A nie ma tak, że po wgraniu cudownego softu od LineageOS żywotność baterii wzrasta o 200% a wydajność o 300% i tylko to źle zrobione Miui przeszkadza? Sorry @dominik14423 ale to co napisałeś jest.... 2017 rok a ludzie myślą, że jest jakiś magiczny soft co zmieni telefon w cudo. Nie różnice w długości pracy na baterii są niewielkie a sam Miui jest przyzwoicie zoptymalizowany. Ludzie natomiast wrzucają FB, Messengera, Snapa,
@Ritycho nie korzystam z FB i messagera więc u mnie zawsze czasy pracy na baterii były lepsze niż u reszty goniących za SOT
Nie po to kupowałem Xiaomi, by zmieniać soft na MiuiPolska siedziałem od początku HTC Vision, które będą lepsze niż CM

@bijotai uważaj, masz tak ściśniętą dupę, że nie wiem czy dziś jesteś w stanie oddać stolec
@Ritycho: a zobacz na forum miui ludki piszą Mój sprzęt czasem się troszkę zagrzeje przy dużym obciążeniu ale nie jest najgorzej. Mierzyłem z ciekawości to jak dobrze pamiętam to temp. nie przekraczała 40stopni na obudowie. Grzeje się tez przy ładowaniu no ale szybko się ładuje. Bateria no cóż mogło by być lepiej. Ja mojego eksploatuję na dwóch simach, sporo rozmów, WIFI i Bluetooth na stałe i bateria wytrzymuje 1dzień. Na MIUI
@bijotai: może po prostu po formacie mam mniej rzeczy zainstalowanych
lepiej mi się na miui 8 pracuje

na mi4c 3/32 mam miui 8 i na mi5 3/64 też mam miui 8, jeden i drugi na dual sim
@dominik14423: na tyle na ile mam kontakt z xiaomi i coś tam wiem o baterii to nie spodziewałbym się jakichś wielkich różnic między miui global a miui eu a LineageOS będzie cóż zawsze ciut gorzej stabilny i gorzej zoptymalizowany niż miui.