Wpis z mikrobloga

#muzyka #muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #trance #acid #classictrance #trueclassictrance

Resistance D - Cosmic Love

Dla mnie top 10 gatunku, no i data wydania, podwalina. Było, ale w 2014 :)
Do tego ciekawa notatka:
Limited to 500 copies. Track A samples a dialogue from the film "Logan's Run".

Label: Cyclotron – Leptone 16
Format: Vinyl, 12", White Label, Limited Edition, Stamped
Country: Germany
Released: Dec 1991
Genre: Electronic
Style: Trance, Acid
paramite - #muzyka #muzykaelektroniczna #mirkoelektronika #trance #acid #classictranc...
  • 9
  • Odpowiedz
@paramite: chciał bym zobaczyć jak wyglądała produkcja takiego kawałka w 1991roku :) Teraz wszystko robią na komputerze, a wtedy? strasznie mnie to zawsze ciekawi i fascynuje. A numer kozak, nie znałem. Proszę o więcej wstawek z samymi początkami muzyki trance
  • Odpowiedz
@paramite akurat nie w 2014, bo wrzucalem w 2016 ale z 4 inmymi jeszcze utworami w 1 poscie wiec mozna bylo przeoczyc. Nie mniej jednak takie utwory mozna repostowac co pol roku, bo to jedna z najlepszych definicji trance (przynajmniej pierwsza polowa utworu, bo w drugiej niezle techno sie juz zalacza)
  • Odpowiedz
@Borys125 Mam gdzieś krótki tekst, który swego czasu tłumaczyłem na polski, gdzie gość opisuje jak robili goa trance. Generalnie było z tym trochę pier%$olenia, dzisiaj to pestka, ale może dlatego było tam więcej kreatywności i głębi w tym wszystkim.
  • Odpowiedz
@baniorz_z_modzela Ten kawałek był jednym z pierwszych jakie tu wrzuciłem właśnie jakieś 2 lata temu i to pewnie o tej wstawce wspomniał paramite. A repostować co jakiś czas warto, bo trochę rzeczy umyka i o niektórych fajnie sobie przypomnieć.
  • Odpowiedz