Wpis z mikrobloga

[ #pokemirko - tag z przygodami ] [ #pokemonyzzerem ]

Akumulucja (Accumula Town), tak to miasto zasłużyło na swoją nazwę. Ledwo wyszedłem z Centrum Pokemon, masa ludzi kotłowała się na placu głównym. Przemawiał nijaki Ghetsis, jakaś szycha tej dziwnej organizacji - Zespołu Plazma. Wygłoszał właśnie jakieś #!$%@? o uwolnieniu pokemonów spod władzy ludzi. Jak to mówią w Kanto - "bullshit". Przez wiele lat, ludzie żyli w kooperatywie z pokemonami, nawzajem czerpiąc korzyści ze wspólnego życia na tym świecie. Cholerni ekolodzy.
A skoro mowa o ekologach, musiałem walczyć z jakimś szurniętym N. Zielonowłosy kuc ze swoją kocicą nie był wymagającym przeciwnikiem. Nie dla mojej Vigorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdy zwiedzałem Akumulucję, wpadłem na próbę miłego duetu - ona fortepian, on perkusista. Nadali oni nowej melodii mojemu życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ledwo wyszedłem po za mury tej miejscowości a już jakieś młodziki chciały się ze mną pojedynkować. Przynajmniej trochę zarobiłem ( ͡ ͜ʖ ͡)
Pobierz mfek00 - [ #pokemirko - tag z przygodami ] [ #pokemonyzzerem ]

Akumulucja (Accumul...
źródło: comment_L855qw0o359dNw9QGDHOQQyj8upLMF9L.jpg
  • 9
Przez wiele lat, ludzie żyli w kooperatywie z pokemonami, nawzajem czerpiąc korzyści ze wspólnego życia na tym świecie.


@mfek00: Dla naszej rozrywki będziecie się #!$%@?ć miedzy sobą, czasem kończąc prawie martwe, a do tego będziemy was porywać z miejsc w których mieszkacie, mając #!$%@? na to, czy macie jakiekolwiek dzieci pod swoją opieką.

A w zamian damy wam dostęp do darmowej opieki zdrowotnej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)