Wpis z mikrobloga

Potrzebuję kupić prezent dla osoby, która interesuje się malowaniem, rysowaniem, etc. Problem jest taki, że dawno jej nie widziałem i nie wiem jaki jest jej skill, ulubiona technika oraz jakie gadżety już sobie zakupiła.
Chciałbym żeby to było coś kultowego nawet jakby to było coś mega małego - wiecie, coś czego sami sobie byście nigdy nie kupili, ale fajnie mieć. Może być nawet gumka do ścierania, albo jeden pędzel - ale jeśli już to marki, której używał sam Picasso. Powiedzmy, że chciałbym na to wydać 100zł. Poradzicie coś?
#malujzwykopem #rysujzwykopem #rysunek #malarstwo #hobby #rysowanie (jak coś #!$%@?łem z tagami, to dajcie szybko znać, może uda się usunąć).
  • 5
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Tak jak piszą, bo np nietrafione kredki/farby czy narzędzia od producenta, który komuś nie podchodzi, to bardzo nietrafiona sprawa, bo kij wie co z tym zrobić. (chyba, że miałbyś okazję wystalkować gdzieś jakieś ulubione itd to wtedy możesz próbować z jakimiś super zestawami, które są w super pudełkach, ale to drogi interes).
Szkicownik- papier, to papier, lepszy gorszy zawsze na coś pójdzie.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: z takich innych rzeczy możesz kupić np elektryczna gumkę i temperowke, lub gumkę mechaniczna, pędzle zawsze sie przydają i tak samo ołówki ktore szyki sie kończą :D ja osobiście polecam koh i noor- stosuje od ok 4 lat
  • Odpowiedz