Wpis z mikrobloga

Jako że jestem smutnym różowym bez zainteresować, cały dzień przesiedziałam w domu sprzątając tajfun po wczorajszej pracy i robiąc tę oto karteczkę.
Kartka została wykonana dla 'nastolatki' z USA, czyli na świętowanie pełnoletności. Ma być prezentem od jej babci, która chciała, aby dziewczyna wiedziała, że o niej myśli i bardzo ją kocha ()
Uwielbiam takie zlecenia. Kartki nie dają tak dużego zarobku jak albumy, ale uwielbiam tę pracę. Mogę myśleć zarówno o obdarowywanej osobie - jaka jest, czy jej się spodoba prezent wykonany przeze mnie, jak i o osobie zamawiającej, czy spełnię jej oczekiwania. Rękodzieło w Polsce ciągle stoi bardzo nisko, ale uwierzcie, że to fantastyczne uczucie dostać coś, co zostało wykonane z sercem i myślą o osobie obdarowywanej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#rekodzielo #tworczoscwlasna #handmade #diy #scrapbooking #chwalesie #urodziny

EDIT: mam tylko dylemat - czy wiek z boku zamiast centralnie to bardzo #piekloperfekcjonistow ?
matra - Jako że jestem smutnym różowym bez zainteresować, cały dzień przesiedziałam w...

źródło: comment_Ef454uLHq7IFcOxjcAZJkD6mjmMVwIZO.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@d1ck: a to nie, to tak to za dużo. Ja tę serwetkę mam tylko do tego typu zdjęć, kryształu w domu bym nie zniesła ( )
  • Odpowiedz