Wpis z mikrobloga

@ZohanTSW: pielgrzymki odpadają. Jak nie masz czasu na oazy to może być ciężko. Niestety takie dziewczyny nie świrują w internetach, bo nie czują takiej potrzeby.
  • Odpowiedz
@Sypu: @Marcin_Pierwszy: nie ma baitu, nie będę wdawał się w rozmowy z trollami. Chcę po prostu poznać jakąś normalną dziewczynę z zasadami.
@500ml: nie wiem jak wygląda sprawa z oazami, ale znam jedną dziewczynę która na takie jeździ i nie uznaję jej za normalną. Z tych dwóch pielgrzymka prędzej bo już od dawna chcę iść, ale pielgrzymek w styczniu/lutym nie ma
  • Odpowiedz
@500ml: jakie pielgrzymki polecasz? Bo poza tą do Częstochowy to słyszałem o takich do miejsc świętych w Europie (i nie tylko), jedzie się autobusem, leci samolotem, ale takie też odpadają. Max na terenie kraju
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: ja poszedłem kiedyś do Gniezna. Bardzo dobrze wspominam.
Jak ograniczasz się tylko na Polskę to może być gorzej. Zorientuj się w swoich okolicach i przejdź się na taką kilkudniową - zobaczysz jak Ci się podoba i najwyżej następnym razem pójdziesz dalej.
Ogarnij jakiegoś młodego księdza i go podpytaj - jak zaangażowany społecznie to na pewno doradzi.
  • Odpowiedz
@ZohanTSW: skad jestes?
moze poszukaj jakichs duszpasterstw mlodziezowych?
kiedys czytalam gdzies, ze ktores z krakowskich organizowalo taki speeddating :P

poszukaj tez, gdzie jakies koncerty zespolow chrzescijanskich sie odbywaja w Twojej okolicy, mozesz tez w tygodniu po prostu wybrac sie do kosciola - mnie kiedys po mszy pewien chlopak zaczepil i spytal, czy mnie moze odprowadzic. Mile to bylo bardzo, a on sam sympatyczny :)

I pytanie jeszcze - czy Ty
  • Odpowiedz