Wpis z mikrobloga

  • 0
@ManamanaTuriruriru no wlasnie mi sieci nie obsluguje.l:/ myslelismy zeby konsole przez serial ale nie mam RSa a USBserial trzeba by do jądra dorzucic. myslelismy czy nie da sie jakos seriala prosto z plyty glownej puścić:D swoja droga wlasnie mi zaproponowali na askubuntu zeby wylaczyc sprzety sieciowe bo to one moga powodowac tego panica.
  • Odpowiedz
@ManamanaTuriruriru: aesu jestem. secure boot wylaczony ( w ogole jest podobnie przy bootowaniu w trybie EFI i legacy), probowałem już nawet z wyciągniętym dyskiem :D wszelakie shift+pgDown czy ctrl+s nie działają. zaaraz będę próbował z netconsole
  • Odpowiedz
@ManamanaTuriruriru: Intel® Core™ i3-4010U + Intel® HD Graphics 4400 a RAM jest w jednej kostce :)
ALE uwaga CentOS 7 poszedł z "noapic nolapic acpi=off nousb ingnore_loglevel debug" ALE w trybie Legacy - czyli to chyba nie kernel (piszę chyba bo muszę sprawdzić jaki jest w CentOSie - płytkę w pracy znalazłem). W UEFI ni huhu
  • Odpowiedz
  • 0
@ManamanaTuriruriru: racja.nauczka na przyszłość:) a mediona w iscie krolewskim stylu odpisali :) "Dstaliśmy smutną wiadomość z działu IT.

Dla jednostki którą Pan posiada nie oferujemy żadnej nowszej wersji biosu.

Ubolewamy niezmiernie iż nie możemy udzielić innej informacji i prosimy o wyrozumiałość."
  • Odpowiedz