Wpis z mikrobloga

@bandar: Ciekawy jest hejt na kolor czerwony u plebsu.
Czyżby władza w jakiś sposób podświadomie przekazała wam, że macie hejtować wszystkich którzy ubierają ten kolor?
Niejednokrotnie byłem wyzywany od pedałów właśnie za takie buty i czerwone dresy co niby jest sportowym ubraniem i raczej seba dresiarz by to założył niż pedał.

Jednak uważam, że macie zakodowane hejtować czerwony bo ten kolor jest zarezerwowany dla elit (patrz kolor krawatu np prezydenta usa,
  • Odpowiedz
@Oskarek89: koteły tak mają, zobacz czy nie aportuje. Kotek mojej mamy jak był mały to aportował wszystkie małe maskotki i to była jego ulubiona zabawa. Do tego koty jak lubią swojego właściciela to przynoszą mu prezenty. A że Twój nie ma skąd wziąć zdechłej myszy, to przynosi pandę ;) Kiedy jestem u mamy, to się zawsze budzę z kolekcją maskotek na głowie bo jej koteł w nocy przynosi wszystko co znajdzie
  • Odpowiedz
@nika_blue: @Oskarek89: owszę, koteły czynio to, nasze też wsadzają chomisia do butów, czasem inne mniejsze rzeczy, jakieś papierki co to zaskoczenie jak się włoży stopę. No i kotka nasza aportuje chomisia jak dzika, przynosi i chce, żeby jej rzucać i tak w kółko ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze wiedzieć, że nie jest upośledzona ( )
  • Odpowiedz