Wpis z mikrobloga

@sikzmiednicy: Nie słuchaj innych. Hearthstone to swietna gra na początku (grałem w wiele i żadna mi się tak nie podobała we wczesnej fazie). Najlepiej znajdź sobie znajomego, który zacznie grać wtedy co ty. Zawsze jest przjemniej poznawac gre z innym noobem ;P Później jak w to wejdziesz to poświęcając max godzine dziennie zbudujesz dobry deck i będziesz mógł sie bić na ranku. Nie zniechęcaj sie na początku (i nie mów ze
  • Odpowiedz
Nie słuchaj innych. Hearthstone to swietna gra na początku


@KrisRock: XD, no pamiętam te czasy jak grałem deckiem bez legend na full constructed deck. Te czasy doktora siedem.
  • Odpowiedz
@xGreatx: Jak grasz tylko casual (nie ranked) to dobiera tylko graczy którzy mają podobną liczbę wygranych. Raz na 20 gier trafiałem na kogoś z legendą w decku. Jeśli się rzucasz na ranked od początku to nie ma się co dziwić
  • Odpowiedz
@xGreatx: Ostatnio ktoś z Blizzarda mówił jak dobiera przeciwników.

We use a formula to assess player skill. After every game, the formula looks at if you won or lost and uses your current rating, your opponent’s rating, and your rating history to generate your new rating. We call this rating MMR for short. In casual and at Legend rank, we pair players with similar MMRs.


W tym są tez ukryte gry
  • Odpowiedz
@KrisRock: No i co w związku z MMR? Nowy gracz zacznie wygrywać dużo gier i zaraz zacznie trafiać na ludzi z lepszymi deckami zawierającymi legendy, talie w całości zerżnięte z neta.
  • Odpowiedz
@xGreatx: Żeby na takich trafiać należy rozegrać trochę tych gier. Po wygraniu 300 gier jesteś w stanie zbudować deck który będzie z nimi konkurować.

Bardziej mi chodziło o fun z gry jak układałeś super op divine spirit priesta, lub jak w moim przypadku Hiena i unleash the hounds. Grasz sobie trochę takim deckiem, zbierasz golda, karty. Raczej mnie nie zniechęcało trafianie na legendy. Tak samo jak teraz mnie nie zniechęca wszechobecne
  • Odpowiedz
Raczej mnie nie zniechęcało trafianie na legendy. Tak samo jak teraz mnie nie zniechęca wszechobecne aggro


@KrisRock: No to nie mamy o czym gadać, jesteś jednym z niewielu i nic dziwnego, że twierdzisz, że hs jest świetny dla nowych graczy xD.
  • Odpowiedz
@xGreatx: Dlatego mówię o tym żeby się nie zniechęcać. Mowię to co pamietam z tego jak zaczynałem grać te kilka lat temu. Bardzo mi się podobało (głównie dzieki temu ze zaczynałem od 0 ze znajomym). Nie można zniechęcać nowych graczy. Niech OP sam po kilku dniach stwierdzi czy dobrze mu się gra.
  • Odpowiedz
@KrisRock: No i o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Hs to świetna gierka żeby sobie grać for fun tylko niektórzy mają olbrzymi ból dupy bo ktoś ma lepszą talie i biorą to bardzo na poważnie, lol.
  • Odpowiedz