Wpis z mikrobloga

Mamy na wykopie jakiegoś eksperta od wzmacniaczy lampowych? Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie myśl przesiadki z mojego tranzystorowego marantz, na lampowca.

Nie chcę od razu kupować, konstrukcji za 10-20k, a na próbę wziąć coś małego, aby zapoznać się z brzmieniem żarzących lamp.

Znalazłem konstrukcję za niewielkie pieniądze, o małej mocy. I tu powstaje moje pytanie czy warto inwestować w ten wzmacniacz. I czy ktoś jest w stanie o nim coś powiedzieć.

wzmacniacz-lampowy

#wzmacniacz #audio #pytaniedoeksperta #pytanie
GryfnySzac - Mamy na wykopie jakiegoś eksperta od wzmacniaczy lampowych? Od dłuższego...

źródło: comment_Hmpywvltc4p7rTGWDIJ7WXQDmE7FAARQ.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
aby zapoznać się z brzmieniem żarzących lamp


@GryfnySzac: To może po prostu idź gdzieś przesłuchać tego typu kontrukcje, zamiast wydawać 1-2k na jakieś, nie owszukumy się, gówno niewiadomego pochodzenia?
  • Odpowiedz
@GryfnySzac: najpierw przesłuchaj w jakimś salonie (może jestes z Poznania?) i sprawdź, czy w ogóle lampa to jest coś, czego potrzebujesz. One grają w bardzo określony, charakterystyczny sposób - który zupełnie nie pasuje do wielu gatunków muzyki. Jeśli Ci się spodoba, zainteresuj się produktami Fezz Audio, np. Luna.
  • Odpowiedz