Wpis z mikrobloga

@punkgrrl: z grubsza wystarczy :) ja sam pstrykam Nikonem 1V1, ale raczej nie ma co pokazywać - choć sam lubię się „inspirować” technikaliami z czyichś zdjęć, czasami z fajnym rezultatem
  • Odpowiedz
@dGustator: Zdjęcia robię bezlusterkowcem z matrycą 4/3, obecnie Olympusem OM-D E-M10 II, najczęściej z podpiętym Panasonikiem 20/1,7, ale czasem sięgam też po Olympusa 45/1,8. Ustawiony mam priorytet przysłony i zazwyczaj focę na pełnej dziurze, Olki mają dobry pomiar światła, więc nie trzeba się bardzo skupiać na parametrach. Większą wagę przywiązuję do obróbki: zdjęcia tylko w RAWach i potem lecą do Lightrooma, gdzie traktuję je autorskimi presetami.
  • Odpowiedz
@jos: Całkiem fajne. W Łodzi chyba popularne są malunki na skrzynkach (choć nie jestem pewna, czy akurat na gazowych), mieliśmy już kamienice, ostatnio też jakaś akcja promująca miasto.
@Chael: Dzięki, cieszę się, że się podoba :)
@kasaqwerty: W niektórych miejscach nic się nie zmieniło od dekad.
  • Odpowiedz
  • 0
@jos: Całkiem fajne.

Fenks (ʘʘ)

A coś mi się obiło o oczy z tymi malunkami, ale w Łodzi bardzo często nie bywam.
  • Odpowiedz
e czasem sięgam też po Olympusa 45/1,8. Ustawiony mam priorytet przysłony i zazwyczaj focę na pełnej dziurze, Olki mają dobry pomiar światła, więc nie trzeba się bardzo skupiać na parametrach. Większą wagę przywiązuję do obróbki: zdjęcia tylko w RAWach i potem lecą do Lightrooma, gdzie traktuję je autorskimi presetami.


@punkgrrl: to jakas pasta?
  • Odpowiedz