Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pamiętam jak jakiś czas temu jechałem pociągiem, gdzie w przedziale rozmawiało dwoje ludzi. Facet pracujący za granicą z emerytowaną nauczycielką. Ta kobieta sprawiała wrażenie bardzo sympatycznej i budzącej zaufanie osoby. Zapadło mi w pamięć jak opowiadała i podbojach miłosnych swoich uczennic. Niektóre miały na tyle złe kontakty z własnymi rodzicami, że zadawały jej różne pytania, rozmawiały, wolały z nią niż z własną matką. Wniosek z wieloletniej pracy jaki wyciągnęła jest taki, że już w klasie maturalnej nie można znaleźć dziewicy (a przynajmniej jest to bardzo trudne). Wszystkie dziewczyny czują presję, że trzeba to już zrobić jak najszybciej, czasem któraś się żaliła, że jest smutna, bo nie ma chłopaka a inna już ma xD Od nich się dowiedziała też o życiu ich koleżanek, stąd ta wiedza, okazało się, że nawet te spokojne i bardzo dobrze uczące się dziewczyny też już "pozbyły się balastu" (w ich mniemaniu) To było kilka lat temu.
a ja sobie siedziałem i tak się przysłuchiwałem, stary 26lvl prawiczek, który w swoim nudnym życiu nawet na spacerze z koleżanką nie był. Jak tu #rozowepaski nie mają drwić ze starych prawików, skoro same już w czasach szkolnych się bolcowały?
Coś poszło nie tak.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale przecież to jest normalne, że traci się dziewictwo/prawictwo w wieku nastoletnim lub w pierwszych kilku latach dwudziestki. a Ty bóldupiący się bo ludzie młodsi od Ciebie uprawiają seks jesteś na tym samym poziomie co dziewczyny żalące się że koleżanki mają chłopaków a ona nie.

edit: a żeby drwić z czyjegoś życia seksualnego trzeba mieć nie po kolei w głowie, bo to ostatecznie indywidualna sprawa każdego, i tu nie
  • Odpowiedz
Niesmiala: W klasie maturalnej bylam dziewica, mimo chlopaka od ponad 2 lat i wielu adoratorow od czasow wczesnogimnazjalnych.
Glupie gadanie, nie wszystkie sa takie.


Glowa do gory.
Sa dziewczyny, ktore wola prawiczka niz alfe, ktory bolcowal co noc randomowe
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no oczywiscie, ze tak. Prawictwo/dziewictwo traci sie w licbazie, jest to naturalna kolej rzeczy. A Ty musisz natychmiast isc na dziwki, zrob to jak najszybciej sie da. Sam to zrobilem 2 miesiace przed wbiciem 26lv i teraz mam olbrzymi bol, ze zrobilem to tak pozno. Nie sluchaj gowno rad o czekaniu na wielka milosc, tylko idz i to zrob.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: a swistak siedzi i zawija je w sreberka. Skoncz wypisywac mu gowno brednie, ze istnieja takie rozowe, rownie dobrze mozesz mu napisac, ze jednorozce istnieja. I zadna glowa do gory, bo gosc za chwile wbije 30lv, sluchajac twoich rad na pewno zostanie prawiczkiem do tego czasu (i pewnie do konca zycia). Jedyna metoda jest pojscie na dziwki i zdjecie tej bariery. Teraz, natychmiast.
  • Odpowiedz