Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś przegapił dzisiejszą Kawę na Ławę i był ciekaw oczytania i racjonalnych argumentów rządowego spin-doctora, marszałka Adama Bielana:

A ZA PLATFORMY, PAŃSTWO MIELI 4 LATA, PROSZĘ MI NIE PRZERYWAĆ JA PANI NIE PRZERYWAŁEM ZNACZY PRZERYWAŁEM ALE TO BYŁO ZUPEŁNIE CO INNEGO WSZYSCY SIĘ MYLICIE NIKT NIE MA RACJI PO CO TA AGRESJA PROSZĘ NIE LEKCEWAŻYĆ DEMOKRATYCZNYCH WYBORÓW MYŚMY TE WYBORY WYGRALI I NIE MOŻECIE TEGO PRZEŁKNĄĆ ALE PROSZĘ SIĘ NIE DENERWOWAĆ NIKOGO NIE STRASZYMY TO PLATFORMA PRZEZ 8 LAT RZĄDÓW STRASZYŁA PROSZĘ MI NIE PRZERYWAĆ BO MÓWIĘ JAK TO ZA PLATFORMY BYŁO PARĘ LAT WCZEŚNIEJ A PAN JEST W PARTII Z HANNĄ GRONKIEWICZ-WALTZ JAK TAM AFERA REPRYWATYZACYJNA A W OGÓLE TO PAN KIEDYŚ W SEJMIE SIEDZIAŁ KOŁO PALIKOTA WIĘC CO PAN MI UWAGĘ ZWRACA PROSZĘ MI NIE PRZERYWAĆ BIELAN MÓWI SŁUCHAJ KNIAZIU JA PANU NIE PRZERYWAŁEM ZNACZY PRZERYWAŁEM ALE ZAWSZE SIĘ TROCHĘ PRZERYWA A PSL SFAŁSZOWAŁ WYBORY SAMORZĄDOWE WSZYSCY WIDZIELI MIELI TAKI WYSOKI WYNIK SKORO MIELI TAKI WYSOKI WYNIK TO CZEMU NIE WYGRALI PARLAMENTARNYCH PRZYPADEK NIE SĄDZĘ, PREZES KACZYŃSKI JEST NAJMĄDRZEJSZY I PROSZĘ GO NIE OBRAŻAĆ I PROSZĘ MI NIE PRZERYWAĆ SPROSTOWANIAMI I NIE WPROWADZAMY MARIHUANY ALE PLATFORMA PRZEZ 8 LAT TEŻ NIE WPROWADZIŁA CZEMU DO NICH SIĘ NIE PRZYCZEPICIE ŻE NIE WPROWADZIŁA PROSZĘ PAŃSTWA SZANUJMY SIĘ, ALE NAPRAWDĘ PROSZĘ MI NIE PRZERYWAĆ PO CO SIĘ TAK UNOSIĆ?


#neuropa #bekazpisu #bekazprawactwa #polityka #kawanalawe
Joz - Gdyby ktoś przegapił dzisiejszą Kawę na Ławę i był ciekaw oczytania i racjonaln...

źródło: comment_hLrjnN7MxT4wLllmdsrPevpvEj7q1DzH.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@Andreth: Prowadził Rymanowski (hasła per pani były adresowane do Joanny Scheuring-Wielgus), który kontrolę nad programem w zasadzie stracił tylko w jednym momencie - kiedy Bielan huczał do posła z PSLu że fałszowali wybory w 2014, ale generalnie nie miał na to żadnych dowodów, tylko jakieś anegdotyczne "wszyscy widzieli". I bardzo dobrze że tego nie przerywał, bo była to kompletna kompromitacja Bielana i jego logiki.
  • Odpowiedz
@Joz: zupełnie jak przy jozowym skrócie wiadomości. Wygląda na przerysowanie, wyolbrzymienie, ale oglądałem ten program - to są właściwie cytaty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.