Wpis z mikrobloga

Co druga bitwa tak wygląda, że artą jeżdżę więcej po mapie niż medy XD Ja nie wiem co za zabawa (sporo graczy tak robi, ale niektórzy umieją grać i nawet współpracują) grać medem albo ciężkim, stać za ścianą albo krzakiem i liczyć na dobre RNG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo osoby, które narzekają na penetrację działa... Kurde, nie możesz przebić, to cofnij się, zmień flankę, wrzuć golda czy daj postrzelać silniejszym. Bardzo dużo graczy stoi np, na jakimś przepychaczu i próbuje walczyć z 2 tiery wyższym czołgiem i tym samym przeszkadza innym w obszarze a potem narzekają, ze wyłapali gonga od artylerii i splash zabił.
Artą zmienię kąt, podjadę w jedną lub drugą stronę i wybiorę odpowiedni pocisk do sytuacji i aktywnie wspieram sojuszników.
Czekam na ból dupy graczy dostających gongi od botów w artylerii na A0 XD
#wot
Pobierz KCPR - Co druga bitwa tak wygląda, że artą jeżdżę więcej po mapie niż medy XD Ja nie ...
źródło: comment_xojcsLfx0sgHEggdr6oaijDbVXJFYCm9.jpg
  • 8
@TheMan Jeszcze na 8 tierach normalnie będziesz do przodu, ale wyżej już ciężko. Nie gram na 9 i 10, bo odblokowanie działa na tych tierach to tygodnie gry.
Ogólnie gra jak była tak jest nadal monotonna, brakuje w niej nadal tego co ma WarThunder - nieprzewidywalnosc.
Nawet klanówki są na jedno kopyto, AMXy, WZ i batchaty. Gra dobra na godzinę dziennie, bo nudy. Mapy są malutkie a wciąż jest ich mało mimo
@TheMan: Bez premium się nie gra na wyższych tierach, o ile da się wyjśc +/- na 0 (trochę bitew zarobionych, trochę w plecy) to nie zarabiasz na kolejne czołgi. Albo premium albo złoty czołg do zarabiania.
@TheMan Jeszcze warto wspomnieć o trybie gry, który pamiętam a zniknął. Historyczne bitwy, które były naprawdę dobrym pomysłem zostały wyrzucone, bo mechanika gry nie pozwala na grę t-34 vs tiger 1 (mapy są za małe by skutecznie oskrzydlać tygrysa.)
Skoro gra nie pozwala na odwzorowanie realnych starć to dlaczego na wielu stronach jest nazywana symulatorem.
Wargaming próbuje wprowadzić zmiany w obrazeniach dział 170mm+ bo za mocno biją XD