Wpis z mikrobloga

Powiedzcie proszę, że to jest jakiś żart...

Max Payne 3 - rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows Vista SP2 lub Windows 7 SP1


Procesor: sześciordzeniowy Intel i7 3930k 3,06 GHz lub ośmiordzeniowy AMD FX8150 3,6 GHz


RAM: 16 GB


Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 680 z 2 GB pamięci lub Radeon HD 7970 z 3 GB pamięci


Karta muzyczna: kompatybilna z Direct X 9.0c kompatybilna z systemem Dolby Digital


HDD: 35 GB
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ufos: Tylko się nie śmiej - Athlon 64 3000+, 2GB RAM, Radeon HD4650. Wiem, d--y nie urywa ale jak na razie da się jeszcze na tym pograć. Jak wejdą next-geny to nie będę miał innego wyjścia jak wymiana całego kompa.
  • Odpowiedz
@ufos: Tak tylko mówię, bo jednak wg większości standardów to już jest złom, chociaż na szczęście jeszcze daje radę :)

@felek__zdankiewicz: Powiem Ci, że ani jakoś specjalnie mnie nie zawiódł ani nie urzekł - nadal uważam pierwszą część za najlepszą a ME2 i ME3 oceniam podobnie. W ME3 najbardziej przeszkadzał mi nadmiar misji "biegnij i zabijaj wszystko co się rusza" no i zakończenie, które pozostawiło pewien niedosyt (ale
  • Odpowiedz
@Shepard: Generalnie to podejrzewam że z wymaganiami jest podobnie jak przy np. Mafii 2 gdzie gra chodziłą na naprawdę słabych kompach, ale żeby bawić się w zaawansowany PhysX i APEX musiałeś mieć procesor i7 i 2 karty graficzne. I w niektórych miejscach również podawano to jako rekomendowane i ludzie się burzyli i nie wiedzieli ocb. Zresztą przecież widzisz że na stronie rockstara jest podany zakres:

Operating System:

Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack
  • Odpowiedz