Wpis z mikrobloga

Mirki, muszę Wam przedstawić miłą sytuację jaka mnie ostatnio spotkała.
Po przeczytaniu ponad rok temu tego wpisu http://www.wykop.pl/link/2943035/jak-szewcy-z-wadowic-wygrywaja-z-globalizacja-skorzane-buty-na-zamowienie/ postanowiłem że przy najbliższej okazji zakupię tam buty.
Dokładnie 05.01.2017 (dziś zauważyłem że wpis jest z 05.01.2017 :) ) zamówiłem zimowe buty za 269zł.
Jakiś dzień po zakupie przypomniałem sobie że mogę dostać kod 40zł za zapisanie się do newslettera - napisałem o tym do obsługi o obiecano mi zwrot.
Po kilku dniach przyszła mi kwota, której się nie spodziewałem - 229zł. Wchodzą na konto - patrze zwrot od AKARDO więc jako prawilny człowiek, odliczyłem sobie 40zł, a 189zł oddałem jako zwrot zwrotu i napisałem maila o pomyłce przy okazji.
Aż dwie osoby z obsługi podziękowały mi za uczciwość, przy czym ta druga dodatkowo przeprosiła za swoją pomyłkę i podarowała kod rabatowy 15% na następne zakupy:)
Także uczciwość czasami połaca i mogę śmiało polecić polskie buty od polskiego producenta ze znakomitą i szybką obsługą (na maile odpisują bardzo sprawnie.)

PS. Buty super, jak je założyłem pierwszy raz wydawały się niewygodne jednak to jest skóra i musi się dopasować - po rozchodzeniu - ekstra.
  • 3