Wpis z mikrobloga

@kubakabana
@Eau-Rouge
@Jade
Ja poszedłem inaczej niż flamu i się sprawdza ten build - half tank - half bo słaby zasięg AA ale dobra przezywalnosc, mniej pożarów:
Centrum dowodzenia samolotami, obrót dział, nadzorca, przeciwdziałanie pozorom, podstawy żywotności i na koniec będzie camo plus coś z drugiego poziomu np. Jack albo przypływ adrenaliny.
Zwróćcie uwagę że flamu cieszy się z tego że jack zredukowal przeladowanie consumabli do 72 sekund. Na moim buildzie bez
@Jade ma sens bo pożar z podstawami żywotności i modułem przeciw pozarom i zalaniom trwa 28 sekund, zalanie 1 min i 8 czy tam 18 sekund. A pożarów dostaniesz tylko maks 3 z czego 1 w nadbudowke - jak się dobrze ustawisz dziobem to tylko 2. I do tego szansa na te pożary jest zmniejszona. Na najlepszej mapie dzisiaj przeciwko cv i tak zestrzelilem 16 samolotów - tyle że używam modułu na
@BadWood: jak już dorobię się własnego Yamato to przetestuję, chwilowo jestem przy Amagi

Grałem właśnie Iową i zostałem zragowany za to że jestem niewidzialny - concealment 12.2 km. Gość się ustawił bokiem i się dziwi że salwa za 20k z cytadelami leci
@Jade standard :)

Tak sobie myślę że nawet zamiast camo można dać w zasięg AA żeby zbuffowac te działa o największych obrażeniach albo sterowanie ręczne buffujace AA o dużym kalibrze ale małych obrazeniach. To już kwestia kto w co woli iść.