Wpis z mikrobloga

@Latch: spoko spoko po resocjalizacji pójdziemy na nascar w riverhead i będę pił słabe amerykańskie piwa z budki i ostatecznie wypiję ich tyle że padnę i będziesz musiała mnie zanieść do domu
@liqui6: Jakbyś wkurzał to wezmę to pod uwagę :D
No widziałam bo kolezanka mnie pytała co oznacza moja nowa nazwa a ja nie wiedziałam o co jej chodzi XD
Witam, mam podobny problem przy zmianie telefonu chcialem zalogowac sie na i stagramie i okazalo sie ze moj nic jest zmieniony gdy chcialem odzyskac haslo i wyslalem meila to olazalo sie ze rowniez meil jest zmieniony, nie wiem jak to naprawic, jesli ktos z was mogl by mpomoc bede bardzo wdzieczny. Szukalem jak moge sie skontaktowac z obsluga instagrama ale nic nie znalazlem.
Siema, mam ten sam problem w sobotę jakiś Ruski haker zmienił mi nazwę użytkownika na instagramie hasło i e-mail, pisałem do Instagram support, ale ich odpowiedzi są generowane automatycznie i za #!$%@? nic się z nimi nie da załatwić.
Próbowaliście zresetować hasło przez podanie numeru telefonu? Mi się tak udało odzyskać konto przejęte przez rusków ( ͡º ͜ʖ͡º)
Cześć .Jakiś ruski kacap zmienił hasło,nazwę i mail mojego konta na Instagramie. Zgłaszałem problem przez support i nic.Gość operuje moim kontem jak chce a ten Instagram nic z tym nie zrobił.
Także szukam innego sposobu juz nie na odzyskanie konta ,tylko na skasowanie go w piz...
Macie jakieś pomysły?