Wpis z mikrobloga

Hej mircy, chętny ktoś pograć razem w guildwarsa 2 na serwerze Blacktide? Sam kupiłem grę bardzo dawno temu i nawet dużo w nią nie grałem - tyle co wbicie 80 lvl i odkrycie kawałka świata - bo i nie było z kim. Ostatnio zrobiłem mały comeback i pomyślałem, że może poznałbym tym razem jakichś nowych internetowych cumpli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#guildwars2 #gw2 #gry
  • 12
  • Odpowiedz
@StalowyRoman: gw2 nie ma chyba 4-5 lat jeszcze, ale wiem, czas się dłuży xD
@ByczekFerrnando: mam podobne odczucie, od bety grałem namiętnie, od dłuuugiego czasu grywam tylko living story, bo imo nic ciekawego się nie dzieje. plus ten #!$%@? dodatek xD
  • Odpowiedz
o jest nie tak z dodatkiem? Bo nie śledziłem tego od dawna i nic nie wiem, nie odpaliłem gw2 od czasu ogłoszenia f


@Mordercza_Konewka: mnie się nie podobał. za dużo w nim się dzieje w określonych godzinach, mapy są tak zaprojektowane, że skacze się po grzybkach albo lata, samemu się ciężko biega a na ostatnią mapę nie ma w ogóle po co wchodzić jak nie ma eventu
to tak na biegu
  • Odpowiedz
@orfan: No ja na razie mam podstawkę, bez dodatku. Może go kupię jak będzie jakieś promo, na razie gra mi się całkiem dobrze bez. Zobaczymy :)
  • Odpowiedz
@Moss49: promo są zwykle w momencie wypuszczenia nowego living story więc czyhaj na promocje.

Ja z chęcią pogram - ale teraz mam przerwę. Jak będziesz chętny tak za miesiąc-dwa to napisz.
  • Odpowiedz
@Moss49: teraz jest MegaServer, więc nie trzeba pisać, że jesteś z BlackTide, żeby zagrać z kimś razem. Ja jestem z Desolasion i bez problemu grałem z kumplami z innych serwerów. Oczywiście tyczy się to tylko PvE.
WvW i PvP tego rozwiązania nie ma i o to chodzi.
  • Odpowiedz