Wpis z mikrobloga

#kosmetyki #makijaz #uroda
Prosze o polecenie jakiegoś podkładu drogeryjnego, krycie nie musi być idealne, mogę się poratować korektorem, zależy mi na w miarę naturalnym efekcie i naprawdę jasnym odcieniu, który nie sciemnieje po kilku godzinach.
Do tej pory używałam Vichy Teint Ideal- szukam czegoś jak najbardziej zbliżonego tylko że do max. 40 zł.
  • 18
@SuperPanda: Możesz spróbować z Revlonem, ale to ciężki podkład, chociaż w sumie jest zima, to powinien być ok. :D Spróbowałabym na Twoim miejscu z niezastąpionym Bourjois Healthy Mix, to więcej niż 40 zł, ale jest dość wydajny i czasem go można złapać taniej, np. w Hebe przy promkach "-20% na całą markę w takim i takim dniu". :D Kiedyś w drogerii Astor (sieciówka w woj. opolskim) złapałam jakiś fajny, lekki podkład
@scully @scharlottka a ten bourjois to Wam nie ciemnieje? bo mi taki numer wyciął ( ͡° ʖ̯ ͡°)
btw @SuperPanda jakbyś była skłonna spojrzeć na coś spoza dogerii offline, to do 40 zł dostaniesz krem BB z It's Skin (wersja Silky jest świetna do cery tłustej / mieszanej). Z zasady wszystkie azjatyckie kremy BB są jasne i w neutralnych tonach, ale mozesz też poszukać swatchy w necie, np.
@miniBas: W przyszłości mam zamiar wypróbować Lioele, ale nie podoba mi się w azjatyckich kremach obecność niestabilnych filtrów, nie będę przecież tego podkładu zmywać i nakładać od nowa po 2h, już wolę coś bez filtru, a na to nałożyć puder z tlenkiem cynku.