Wpis z mikrobloga

@Kaelthas: tępym? jak szaman ma na ręku 2 karty i dużo małych minionów na stole, to warto zaryzykować, szczególnie, jak wiedział, że nie ma reno, albo czegoś zatrzymującego dmg na ręku
  • Odpowiedz
@kulaty wiedząc jakie karty gra szaman wolałbym tapować. Skoro już się wysypał małymi gówniakami na stół, należy spodziewać się , że ma coś większego. Już lepiej było tapnąć i szukać soulfire. Szaman rzadko na karty które warto mu wyciągnąć z ręki.
  • Odpowiedz
@Kaelthas: to kiedy dirtyrata grasz na aggro? https://tempostorm.com/hearthstone/decks/aggro-shaman-standard-meta-snapshot-jan-15-2017
z tego nie chcę wyciągnąc 2x 7/7 i 1x aye i 1x azure ( z czego dwa ostatnie nie dają battlecry i musi wyciągniętą jednostką i czymś jeszcze w taunt uderzyć żeby się przebić, czyli trochę przeciągam do reno )
a chce wyciągnąć 13jednostek ( nawet totem golem mnie nie boli bo mam 8statów + taunt za 7 statów i jak nie
  • Odpowiedz
@Lewo: Najlepiej w momencie w którym sam wystawi tego 7/7 na stół. Totem golema tez lepiej nie wyciągać - ty dostajesz 8 statów, przeciwnik 7. No deal w opór.
  • Odpowiedz
@Kaelthas: w opór bo 3/4 na 2/6 nie rozbije od razu a do 4 tury jak przeciwnik nie wystawi 7/7 możesz nie żyć, oraz w 2 turze mała szansa na wyciągnięcie 7/7, raczej ludzie nie mulliganują 7/7 z myślą o 4 turze lub dirty ratcie.
  • Odpowiedz