Wpis z mikrobloga

Dobra ludziska ,mam pewien problem i już z bezradności musze się spytać was o pomoc.
Otóż kursor myszki jakby zacina się/laguje kiedy na stronie najeżdżam na tekst i kursor zmienia się w inny znaczek, na pulpicie jest OK. To samo w grze. Podczas grania w #csgo praktycznie nie da się grać ,ale wystarczy włączyć konsole i jest już ok.
Sterowniki do myszki aktualne. HALP
#myszki #komputery #gry #kiciochpyta
  • 9
@Szyna1: Nie rozumiem co ma regulacja DPI do tego. Myszka normalnie na pulpicie działa. Jedynie podczas przejeżdżania przez pole tekstowe zacina. I podczas gry. W menu/konsoli wszystko jest ok. Niezależnie od roździelczości.
@chamsky: ja tak mialem w momencie gdy mial x-button controll zainstalowane. ten program uzywalem do tibi zeby bindowac guziki z klawiatury na myszke. zobacz czy nie dziala u ciebie jakis program ktory moze miec cos wspolnego z myszka.

podaj model i producenta myszki - moze znajdzie sie ktos kto ma taki sam model i to rozgryzl
@Muci3k: @Piguua: Mycha to Logitech G500 ,żaden problem nie powinien kolidować, przynajmniej nie widzę w procesach. Wydaje mi się ,że mycha tutaj jest niewinna bo z tego co zauważyłem to podczas używania touchpadu problem powiela się