Wpis z mikrobloga

@mopo: #!$%@? z tym dlaczego. Przekaz i to jak jest sformułowany (pobudzający do nienawiści i zresztą zakłamany). O to mi chodzi.
  • Odpowiedz
@miko16: Ja jestem w szoku po tym co zobaczyłem w tym materiale. Nie śledzę na bieżąco wydarzeń bo nie oglądałem w okresem świątecznym tv anie nie śledzę polityków na portalach. Ale to co zobaczyłem to do tej pory nie mogę zrozumieć - jak można tak się zachowywać? Po prostu dzicz.... teraz PiS będzie rządził przez następne długie lata jak opozycja z ubekami będą robić takie szopki..
  • Odpowiedz
Ja jestem w szoku po tym co zobaczyłem w tym materiale.


@luki201: Ile masz lat, że jesteś tak podatny na propagandę?

opozycja z ubekami


Jakimi 'ubekami', tak z nazwiska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@luki201: Ale jakie 'ujęcia'? Że od ponad roku obrażani i znieważani ludzie wykrzyczeli parę rzeczy w twarz ordynarnej, obrzydliwej Pawłowicz, która umie tylko za pieniądze podatników ich wyzywać? Kaczyńskiemu, który robi to samo? Skazanemu przestępcy Kamińskiemu? To cię tak strasznie zgorszyło? O, jaki delikatny jesteś... Politykom plującym w twarz ludziom, którzy od lat ich utrzymują masz coś do powiedzenia? No sorry, tak to działa - ludziom w końcu się przelewa
  • Odpowiedz
@Andreth: Czyli mamy zachowywać się jak zwierzęta bo jakaś grupa cwaniaków chciała przejąć władze? W czyim interesie ja mam wyzywać polityków? Ja rozumiem oburzebie ludzi, ale dla mnie robili to w interesie opozycji czyli drugim złodziejom, którzy podburzyli sytuację - na wiecach przed sejmem widać przecież samych polityków, którzy dążą do koryta.. czy resortowy koleś chodzący po sejmie i szczujacy polityków nagrywając z telefonu - za PO zrobiliby z takim
  • Odpowiedz