Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze, że na początku dla osoby, która w serie Metal Gear Solid gra pierwszy raz, Phantom Pejn jest odpychający, ale po kilku misjach jest zajebiście, fajne są te szczegóły, możliwości sandboxowe, fabuła oczywiście jest niewiadomą, ale to już nie wina gry tylko pcmasterrejsa. Ale pewnie sprawdzę sobie całą serię później. #mgsv #mgs #gry #pcmasterrace
  • 14
@parlament: Mimo że nie znam serii, zamieszanie i nieogarnięcie fabuły mi nie przeszkadzało specjalnie, tylko po jakichś 15-20 godzinach gry mnie zwyczajnie ta otwarta struktura zmęczyła... miałem wrażenie, że ciągle robię to samo.
@Sad_Statue: powiem Ci szczerze, że za pierwszym podejściem do gry jakoś po premierze miałem to samo. A teraz, jak gram, to staram sie wykorzystywać wszystko, co Kojima tam przygotował, typu te wszystkie pudełka, tarcze, te wszystkie takie rzeczy, których się nie widuje w innych grach tego typu. Plus wczułem się w rozwój bazy. Bawie się tym rozwojem na razie, jestem po 11 misjach i trochę wkurza korytarzowość tego Afganistanu, bo czasem