Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #neuropa #razem

Najlepsze że funkcjonariusz partyjny RAZEM @bongobong może sobie bezproblemu działać na wykop.pl. Szkoda że nie ma obowiązkowego zapisu w regulaminie że osoby będące członkiem danej partii/młodzieżówki/organizacji politycznej, muszą zamieścić to w swoim profilu a także w podpisie do każdego posta.


http://www.wykop.pl/wpis/21684111/po-raz-kolejny-na-wykopie-osoby-spod-tagu-neuropa-/77947891/#comment-77947891

@PranieMuzgu
BongoBong - #bekazprawakow #neuropa #razem 

 Najlepsze że funkcjonariusz partyjny R...

źródło: comment_xqaXiKAuvUg031mQlYcRFSRcVCCKlG9d.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@koziol87: Chodzi o to, że to śmieszne. Jeszcze zostałem przywołany jako przykład, gdy mówię otwarcie o tym, że należę do Razem i mam to nawet w opisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) .

Do tego widzę, że powinienem mieć jakieś utrudnienia w korzystaniu z serwisu. No i jestem FUNKCJONARIUSZEM :)
  • Odpowiedz
@BongoBong: Wydaje mi się że koledze chodziło o to że wypok ma już dosyć (jakiejkolwiek) propagandy politycznej i żeby każdy "lewak" i "prawak" dawał informacje dla czytających posty o swojej orientacji politycznej.
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że koledze chodziło o to że wypok ma już dosyć (jakiejkolwiek) propagandy politycznej i żeby każdy "lewak" i "prawak" dawał informacje dla czytających posty o swojej orientacji politycznej


@koziol87: Tu się może i zgodzę, ale nie oszukujmy się. Podniosło by się laurum o "cenzurze" ze strony politycznych bojowników wykopu, gdyby tylko sami zostali oznaczeni, a nie jak im się wydaje - jedynie ich adwersarze ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@BongoBong: o to przy okazji zapytam. Jakie jest stanowisko Partii Razem do polityki Rosji i jej sympatyków? Gdzie można poczytać o ich poglądach na politykę zagraniczną?
  • Odpowiedz
@koziol87: @grubson234567: Tylko ameby umysłowe uważają, że uczestnictwo w życiu wirtualnym jest powiązane z obowiązkową agitacją polityczną. A co jeżeli ktoś nie jest powiązany z jakąkolwiek organizacją, ale ma skonkretyzowane poglądy i przychodzi tutaj w zupełnie innych celach niż politycznych? Może w takim razie powinno się robić obligatoryjne testy polityczne przed zaakceptowaniem regulaminu i utworzeniem konta?
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że koledze chodziło o to że wypok ma już dosyć (jakiejkolwiek) propagandy politycznej i żeby każdy "lewak" i "prawak" dawał informacje dla czytających posty o swojej orientacji politycznej.


@koziol87: Na wykopie jestem prawdopodobnie osobą najbardziej otwarcie mówiącą o przynależności partyjnej. I dlatego właśnie zostałem przywołany jako przykład jakiegoś zakamuflowanego funkcjonariusza. Nie sądzę, aby fakt przynależności partyjnej bądź jej braku osoby gadającej korwinizmy był szczególnie istotny. Szanuję też wolność
  • Odpowiedz
@polecam_poczytac_heideggera: Jest różnica między osobą która mocno broni swoich poglądów politycznych,a jest zwykłym agitatorem ctrl + c, ctrl + v z prowadzonych przez siebie pierdo blogów, gazet czy fabryki memów, najlepiej to widać w grupie 4konserwy, większego flooda nie autorskich komentów, tylko przeklejonego contentu nie znajdziesz.
  • Odpowiedz
@BongoBong:

Widziałem że napisałeś w jednym z postów że należysz do razem, to napisałem. Później dopiero po napisaniu tego zdania, wszedłem w twój profil i widzę że się przynajmniej przyznajesz( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grubson234567:

Jest różnica między osobą która mocno broni swoich poglądów politycznych,a jest zwykłym agitatorem ctrl + c, ctrl + v z prowadzonych przez siebie pierdo blogów, gazet czy fabryki memów

No jest, tylko ta granica wydaje się być rozmyta, bo w ten sposób można interpretować każdą aktywność "polityczną", która nie jest autorskim kontentem użytkownika. Gdybym wrzucał co jakiś czas znalezisko z artykułem/wywiadem z lewicowego źródła, to podług tej kategoryzacji już byłbym
  • Odpowiedz