Wpis z mikrobloga

To jest już koniec, nie ma już nic. Jesteśmy wolni, możemy sprzedać te #!$%@?ą iowe #!$%@? mać. Dawno tak pechowego statku nie widziałem, po tym jak mi kutuzow cytadelę sprzedał przez dziób (pozdrawiam śmieszka, 10min na czacie spamował) postanowiłem go sobie nawet nie zostawiać. Przysłowiowy #!$%@? w dupę temu statku, żadne bitwy inne mnie tak nie #!$%@?ły ()
#worldofwarships
Wapniak - To jest już koniec, nie ma już nic. Jesteśmy wolni, możemy sprzedać te #!$%...

źródło: comment_MEefaGLz5rhKO10AsriEA1sdSzV8ntsn.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@#!$%@?: ma przynajmniej jedną gówno wieżę więcej, na razie nie jest źle (2 bitwy rozegrane), ale to chyba tylko radość po sprzedaniu tego gówna xD
  • Odpowiedz
@Wapniak: Iowa to jeden z moich ulubionych okrętów i obiektywnie jest zajebista. Może po prostu źle nią grałeś, albo nie pasowała do Twojego stylu? Win rate masz ok, obrażeń trochę mało...
  • Odpowiedz
@Budo: co w niej jest obiektywnie dobrego? Przebija ją wszystko i zewsząd, o kątowaniu to przy pierwszym kadłubie można zapomnieć, działa są magiczne - fletcher potrafi odbić. Wolny jak sam #!$%@?, o skręcaniu można zapomnieć, działa wolne jakby je ręcznie popychali.
Strasznie trzeba nim się namęczyć by coś dobrego ugrać, do tego teamy mi się trafiały nietęgie co potęgowało niechęć. Najgorsza bitwa? Gdzie zginąłem w drugiem minucie, dostałem trzy salwy naraz
Wapniak - @Budo: co w niej jest obiektywnie dobrego? Przebija ją wszystko i zewsząd, ...

źródło: comment_awhlhA62CtSlgypwTzEtqgsJE5wjrx5L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wapniak: Twój komentarz dowodzi wybitnie, że jesteś uprzedzony. Nazywanie Iowy wolną to przegięcie, bo bez żadnych flag robi 33 węzły. Iowa potrzebuje kilku modułów, więc trzeba kilka baniek zainwestować, żeby okręt się odwdzięczył. Pancerz jest dobry i ja nie narzekam, kątowanie zapewnia dużą przeżywalność. Obrona aa na najwyższym poziomie. Działa- potrzebujesz modułu na celność, jak to masz to jest ogień. Trafia rzadko, ale jak #!$%@? to boli i można dobre wyniki
  • Odpowiedz
@Budo: tak można każdego okrętu bronić i zawsze ktoś się znajdzie kto go uwielbia. Mi ją wybitnie nie szło, tak jak i zaczyna nie iść amerykańskimi krążownikami. Niemcy, nadchodzę :<
  • Odpowiedz
@Wapniak: Tylko, że Iowa ogólnie ma dobrą opinię. To raczej colorado jest znienawidzony ;)
Niemcami gram, w krążkach jestem na 9 tierze, więc mogę coś podpowiedzieć. Ogólnie, linia jest zróżnicowana i każdy okręt inny. Szykuj wolnego expa na Yorcka :D
  • Odpowiedz
Wolny jak sam #!$%@?,


@Wapniak: Iowa ma wiele wad i z kiedyś najlepszego pancernika teir IX kto wie czy nie jest najsłabszym aktualnie, ale stwierdzenie że jest wolna to żart i nie mam zamiaru nawet więcej wypocin czytać kogoś kto coś takiego #!$%@? xD To jest dosłownie najszybszy pancernik w grze a ty pieprzysz że jest wolna xDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Wapniak: Szybkość to szybkość, Iowa jest najszybszym pancernikiem w grze, the end. To co w Iowie ssie to zwrotność. Polecam skorzystać ze słownika a nie używać pojęć których znaczenia nie rozumiesz. ;)
  • Odpowiedz