Wpis z mikrobloga

Najpierw piramida finansowa. Potem zachwyty nad firmą, która dorobiła się na kradzionych kluczach gier z allegro. Teraz idiotyczna głodówka i porównania do ludzi z obozow koncentracyjnych.

Nikt tak człowieka nie rozbawi jak największy Janusz #polskiyoutube czyli #mocnyvlog

xD
  • 10
  • Odpowiedz
Szafa to dobry temat społeczny na jakąś pracę z socjologii. Ktoś mógłby zbadać jego widzów, bo on sam został podsumowany przez swoją partnerkę w jednym z ostatnich odcinków jako chory psychicznie.

Mnie mało ciekawi jego kanał, bo on tam głównie coś żre i mówi, a to co wypowiada jest średnio ciekawe. Śmieszą mnie natomiast wszyscy ci ludzie co ślą do niego przesyłki - bo co jara ich to, że otworzy ich paczkę
  • Odpowiedz
Śmieszą mnie natomiast wszyscy ci ludzie co ślą do niego przesyłki - bo co jara ich to, że otworzy ich paczkę na odcinku i powie, że to od Andrzeja?! Czy tym ludziom nie szkoda czasu, energii i pieniędzy?!


@Scottie-33: Przesyłki były całkiem fajne przez pierwszy miesiąc, bo ludzie wysyłali rzeczy nie do dostania, a szafa je faktycznie testował. Mnie też na początku korciło by mu wysłać jeden ze słoiczków leczo od
  • Odpowiedz