Wpis z mikrobloga

@RUNDMC: Isokaze był w #!$%@? i jeszcze bardziej OP, ale chyba mu torpedy znerfili. Polecam odpuścić sobie tą linię. Niemal nic wartościowego tam nie ma.
Tier 5: Minekaze nadal jest całkiem ok mimo solidnego nerfa torped (przestał być OP xD). Ale będziesz po prostu grał #!$%@?ą wersją Kamikaze R. Plus tier 5 ma ebola MM. Podobnie Mutsuki z tym że Mutsuki jest trochę gorszym Minekaze.
Tier 6: Fubuki i Hatsaharu -
  • Odpowiedz
@Eau-Rouge: o fajnie dzięki za informację, mogę teraz kupić Minekaze lub Mutsuki, czarna magia po co zdublowali te drzewo,teraz nie wiem który z nich wybrać?. Chciałoby się mieć dobre torpedy i dobre działa, grom wie co teraz mam dylemat co kupić?
Z ruskich obecnie mam Gniewnego ma fajne działa i doskonale podpalają, torpedy w #!$%@? mocne i guzik z tego krótki zasięg. Ogniewoja wczoraj sprzedałem uważam że jest bez szans na
  • Odpowiedz
@RUNDMC radzę zostać przy radzieckich. Ognievoj jest bardzo dobry na 6 tierze. Dorównuje mu tylko anshan bo jest uniwersalny. Po prostu musisz przyzwyczaić się do braku torped, a raczej torpedowania sytuacyjnego. Wez pod uwagę że na wyższych tierach radzieckie torpedy zyskują zasięg. Poza tym w tym roku będą nowe i pewnie bardzo dobre radzieckie niszczyciele czyli warto rozwijać to drzewko po to żeby je odkryć - domyślam się że ta gałąź będzie
  • Odpowiedz
@RUNDMC poza tym od 7 tieru radzieckie niszczyciele maja po 3 baterie, nie 2. Na 10 tierze nawet 4, czyli 8 dział.

Co do linii japońskiej to w moim odczuciu lepsza jest standardowa z torpedami i shimakaze. W tej nacji masz pozorny wybór - torpedy albo strzelanie, tylko problem jest taki że druga gałąź jest słaba. Ja wolalem torpedy bo mam już dużo gun boatow w porcie więc stwierdziłem że przyda się
  • Odpowiedz
@BadWood: Zostawiłem sobie Gniewnego, to jest piękna maszyna i naprawdę wyrabia niesamowity DMG, nawet bez użycia torped. Co do Ognievoja to ciągle padałem jako pierwszy, w niektórych bitwach nawet 1k dmg nie miałem, więc się wkurzyłem i sprzedałem go. Posłucham Twojej rady bo wiem że masz na tych niszczycielach doświadczenie i znasz ich możliwości, odkupię Ogniewoja i pójdę dalej, aż do Taszkienta bo to jest diabelska maszyna i chyba najlepszy gun
  • Odpowiedz