Wpis z mikrobloga

Murki oddałem do jak się okazuje gownoserwisu xiaomi mi3 na wymianę dotyku, część sam zamówiłem z internetu. Z samym dotykiem nie ma większych problemów pomijając to, że okazało się że to podróba. Po wymianie nie dzialal mi głośnik ten od dzwonków i muzyki, oddałem spowrotem żeby to ogarneli, ale nie ogarneli, mówią że wszystko jest dobrze podłączone i #!$%@?. Po ponownym powrocie do domu okazało się że czujnik który odpowiada za wyłączanie wyświetlacza przy zbliżania głowy do słuchawki jest ciągle "zakryty". Czyli jak wykrece do kogoś połączenie to nie mogę go anulować. Co byście polecali mi zrobić z tym wszystkim? #xiaomi #gsm #telefony
  • 5
@mianseryna: wylacz ten czujnik w miui o ile pamietam da sie.
Byc moze caly front jest zle wykonany, albo przylepiony i nawet czesciowo zaslania zblizeniowke. A moze przy kolejnym montazu i demontazu cos sie poluzowalo. Ogarnij na YT jakas instrukcje rozkladania telefonu zobacz co i jak i sprobuj poprawic.
@wojtekwariat: niestety często przy nieoryginalnych wyświetlaczach do telefonu, po wymianie nie działa czujnik ucha. Ale to nie wina serwisu, bo takie ekrany są na rynku i nic z tym nie zrobią. Za to głośnik to ewidentna ich wina. Skoro jest dobrze podłączony, to znaczy że przypadkowo go uszkodzili podczas naprawy. Ja bym nie odpuścił, niech wymieniają głośnik na swój koszt