Wpis z mikrobloga

Wpadłem na ciekawy pomysł. Zrobić stronę bez strony głównej.

Na stronie głównej wyświetlana jest jedna informacja z najgorętszym tematem dnia. Wchodzisz dzisiaj? Wpisujesz www.24hinfo.pl Widzisz jeden temat i możesz go skomentować i innych w tym jednym temacie, wchodzisz jutro? Zupełnie inny na stronie głównej bez możliwości wrócenia do wczorajszego. Strona która codziennie, wygląda inaczej i ma inną treść. Budzisz się rano i nie wiesz co Cię dzisiaj zaskoczy. Czy informacja o kaczce #pdk ruchającej #kaczordonald. Czy info o leku na raka lub grafenie. Cudo.

#luzneprzemyslenia #programowanie (nie dziękujcie, starczy 10% zysków z całego roku.)
  • 11
@Qontrol: no to wyobraź sobie, że jeśli nie zapłacisz ogromnej kasy, to nikomu nie będzie chciało się codziennie siedzieć i tworzyć strony od nowa pod tą samą domeną. Szablon musi być jakikolwiek, ew możesz sobie ustawić to na wordpressie, dodawać gotowe darmowe szablony i między nimi żonglować codziennie. Także zrób to i daj znać czy jest to takie super i rewolucyjne rozwiązanie.
@dzeksondzekson: Nie mówię o szablonach a o treści. Szablon myślałem że logiczne że jest stały.

Chodzi mi o to że masz adres np. www.24hinfo.pl i codziennie znajdziesz tam coś innego. nie ma podstron jest tylko jedna strona i komentarze czy inne bajery. Ale bez możliwości wrócenia do tematu z wczoraj.
@Qontrol: czyli taki googlowy "szczęśliwy traf" - wersja informacyjna.

Pytanie: kto decyduje o "najgorętszym newsie dnia"? Ty? Zarząd jakiejś firmy? Użytkownicy? (w jaki sposób?) Generator liczb losowych, który wylosuje liczbę a przekaże ją botowi, którzy przeczesze cały internet, zbierze liste "najgorętszych artykułów w necie", każdemu znalezionemu przypisze numer porządkowy i wybierze ten, którego liczbę wylosował generator?

Jaka jest pewność, że wybór nie jest czymś podyktowany (pierwsze dwie opcje) lub manipulowany (w
@Qontrol: Ale to samo jest na większości popularnych stronach informacyjnych, logiczne że jak zgłaszają się reklamodawcy bo strona zaczyna mieć dużo odsłon to wtedy jej twórca zarabia więcej pieniędzy, pojawia się więcej treści i więcej treści sponsorowanej, redakcja dodaje więcej działów itd. Jak chcesz robić stronę z jednym newsem dziennie to naucz się web developingu, jest masa darmowych kursów w necie np. na udemy.com. To nie jest tak, że Ty dasz
@Sargon_Ankro: Moim zdaniem OP po prostu nie ma pojęcia o rynku oraz o web devie (co sam przyznaje i potwierdza pisząc w tagu programowanie a nie webdev :P). Wbrew pozorom to nie jest złe, świeże spojrzenie na rynek czy pomysły spoza branży czasami mogą być naprawdę dobre, jednak musi za tym iść jakieś działanie albo chociaż chęć poznania świata który chce się zmienić.
Tymczasem OP zalatuje mi trochę takim januszem który