Wpis z mikrobloga

@IspitOnYourGrave: Nie no, pokaz morde jest ok bo można zobaczyć kto siedzi po drugiej stronie monitora. Sam jestem ciekaw jak tu wyglądacie. Chyba że ktoś najzwyczajniej w świecie szuka atencji bawiąc się tymi stulejarzami którzy na kawałek, kawałeczek twarzy rzucają się jak hieny, takie stulejowe hieny xD

Co innego jakieś wykop gone wild, gardzę czymś takim. Jest to imo obrzydliwe, brak poszanowania dla własnego ciała..

No a twarzą jak się ma
  • Odpowiedz
@IspitOnYourGrave: Dokładnie, ja cenię anonimowość więc pokazanie komuś twarzy to naprawdę ogromny szacunek, zaufanie. Nie wiem jak to nazwać w stronę użytkownika. Jak narazie tylko dwóch tutaj wie jak wyglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A czy estetyczny, nie wiem brzydki nie jestem wiele osób mówiło że ponoć przystojny a mi sie tam mój wygląd podoba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@IspitOnYourGrave: Schizofrenia wykopowych alfa samców. Kobieta dla nich powinna być staromodna, konserwatywna, piękna, wierna, dbać o dom, dzieci, męża, umieć gotować jak mistrz kulinarny, nie prowokować innych facetów wyglądem, być inteligentna, mieć kreatywne hobby, karierę, pieniądze, dobrą pracę (żeby jaśnie damulki nie utrzymywać), inteligentną rodzinę, do tego bogatą - wtedy nie musi mieć dobrej pracy (ale karierę już tak) - ma się podporządkować zawsze i wszędzie mężczyźnie swojemu, a jeśli go
  • Odpowiedz