Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moim jedynym marzeniem jest cofniecie czasu do poziomu dziecka. Chcialbym inaczej to zycie pokierowac. Presja rodzinna spowodowala, ze moj kazdy wybor musial byc trafny. Więc popelniajac blad przy wyborze profilu liceum przemeczylem się tam okrutnie( bylo wymagajace) by pojsc na bieinteresujace mnie studia i dalej sie meczyc, by za rok pojsc do nieinteresujacej mnie pracy i kontynuowac to pasmo #!$%@?. Przez wszystkie te lata zero rozrywek, na studia trafiam w grono takich samych przegrywow jak ja, chyba nie wspominalem, ze nietrzymalem nawet za rekę. Jednoczesnie gdyby takie #!$%@? napisal kto inny wysmialbym go. Jestem pusty w srodku nic nie czuję, nie widze przyszlosci, nie przykladalem sie na studiach, nic nie umiem. Wiem tylko jaki bledow w wychowaniu unikac ze swoimi dziecmi w przyszlosci, ale raczej nie bede mial, bo i z kim. Widze ludzi szczesliwych, pary pracujace w jakis gownorobotach. Ja mam swiadomosc zmarnowania polowy swojego zycia, a i tak wyladuje na podobnym stanowisku. Nigdy sie przeciw temu nie buntowalem, nawet wtedy kiedy byloby to uzasadnione. Jak wiezien obozu, ktory robi jakas #!$%@? prace za frajer. Nic mi nke pomaga, alkohol, tylko wzmaga feelsy. Nawet nie wecie jak zazdroszcze ludziom, ktorzy decyduja się na cos ryzykownego, nie wiem wyjazd za granice do pracy nie znajac jezyka. Ostanio stracilem wszystkie pasje, moge siedziec i patrzec w sciane, moze na #!$%@? #!$%@? reszte oszczednosci, tylko pojscie na #!$%@? to dla mnie wazna decyzja, a takich nie potrafie podejmowac

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Taki z Ciebie late bloomer się szykuje. Rezygnację zamienisz z czasem w determinację i będzie zajebiście. Trochę się jeszcze pomęczysz ale przejdzie, zobaczysz.
Najlepiej żebyś znalazł czas na czytanie. Jeżeli nie czytasz jak nie musisz, to na początku obojętne co będziesz czytał.