Wpis z mikrobloga

Siema sportowe świty tęskniliście? Wracamy dzisiaj ze zdwojoną mocą mocą, no prawie zdwojoną ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczerze mówiąc to wczoraj z tych trzech meczów chciałem wrzucić wam 3 typy, w trakcie pisania posta stwierdziłem jednak, że robię to na siłę i usunąłem wszystko, samemu również nie stawiając. 1/3 chyba by nas nie zadowalało co nie? Dzisiaj 3 typy, jak najbardziej prawdopodobne, jak zwykle bez kombinowania i może nawet zbyt zachowawcze. Już spieszę z wyjaśnieniami.

Wizards -6,5. Chicago bez Butlera i Wade'a i na tym moglibyśmy zakończyć analizę. Dodajmy do tego fakt, że Bulls grają back-to-back, a poprzedni mecz przed wczorajszym to ... dogrywka. Dodajmy jeszcze do tego fakt, że Wizards odnaleźli swój rytm i szczególnie w DC stali się ekipą bardzo groźną. Wyjawia nam się wtedy obraz, że -6,5 to zdecydowanie za mało. Ja jednak jak zwykle chce, aby ryzyko było minimalne i tak właśnie proponuje grać, oczywiście do odważnych świat należy więc wasz wybór.

Warriors -9,5. Miami Heat jest jak ten koń- jakie jest każdy widzi. O Warriors chyba nie trzeba wiele pisać, maszyna do zabijania rzutami za 3. Nie ma w ogóle co porównywać potencjału obu zespołów. Zwycięstwo 10-punktowe Dubs brzmi jak oczywista oczywistość, więc nie pozostaje nic tylko grać.

Celtisc +10,5. Znów trzymamy się tezy, że Celtics nie przegrywają i nie wygrywają wysoko. Nawet w meczu z Pelicans z +20 zjechali sobie kontrolnie do +9. Raptors oczywiście są bardzo groźni, ale Celtics dobrze się z nimi match-upują na obwodzie, czyli tam gdzie Raptorki mają największą siłę rażenia. Co prawda nie gra Avery Bradley, ale Marcus Smart-Jae Crowder-Terry Rozier to wciąż trójka bardzo dobrych obrońców na DeRozana i Lowryego, których oczywiście nie da się całkowicie zatrzymać, ale można ich spowolnić. Generalnie mecz dwóch mocnych ekip ze wschodów, który raczej rozwiąże się w końcówce niż zakończy blow-outem.

To tyle. Wrzucam 3 typy, ale to wasza decyzja jak gracie i co gracie. Można wszystko do kupy, można to sobie podzielić. Wydaje mi się, że typy całkiem logiczne i większych pytań co do nich nie będzie. Tag #gdziejesthajs przekroczył już 200 obserwujących, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia więc chcę wincyj! Zapraszam oczywiście do komentowania, dzisiaj oglądam sobie mecz Celtics-Raptors więc będę w nocy do dyskusji gdyby komuś się bardzo nudziło. Powodzenia Mirki, życzę wam i sobie obfitej nocki!

#bukmacherka
źródło: comment_DOVDJwwZ8hDS9Ns3v6nyf2l35uCzYTYb.jpg
  • 87
@Mufin: No Panie mówię, Twoja decyzja, ja wszystko razem w ako wrzuciłem i niech się dzieje. Jak tak patrze na te typy no to nic nie powinno się wydarzyć, ale zagranie 3 dubli będzie po prostu jeszcze bezpieczniejsze więc, czemu nie.
@kolin4: w Atlancie jest to nie tak, że nagle zaczęli się w trakcie sezonu przebudowywać. Nie do końca wiadomo czego oni chcą, więc chwilowo unikałbym grania na Hawks, właśnie
@mihaaaa: Panie szanowny jedno pytanie mam : co sie #!$%@? ? za ladnie to wyglada.
Chociaz w sumie wczoraj nic nie podales to dzisiaj powinny byc 4 mecze do wyboru a grasz 3 .
Czyli ten co nie wejdzie odrzuciles i po tym jakze logicznym wywodzie biore z pocalowaniem reki w treblu za 80% tego co gram duble
Dzieki i powodzenia ( ͡º ͜ʖ͡º)

ps. wszelkie
@mihaaaa: zuwazylem ,ze czlowieki na innych forach czesto gesto graja wystepy zawodnikow w danym meczu (punkty,zbiorki,asysty) . Ja tego nie ruszam bo to dla mnie za wysokie progi - brak odpowiedniej wiedzy o poszczegolnych graczach . Dlaczego Ty sie w to nie bawisz ?
@yoyoek: bo nie można przewidzieć występu pojedynczego zawodnika. Łatwiej przewidzieć jak zagra cała drużyna, nawet jak któryś z liderów ma słabsze spotkanie, to reszta może nadrobić za niego, a w przypadku tych zakładów już jest lipa. Trzeba też wziąć pod uwagę przeciwko komu ten zawodnik będzie grał, a jeżeli przeciwnik będzie miał dzień konia to co?
Czasami to gram jeśli linia mi przypasuje na pierwszy rzut oka, ale nie wrzucam tutaj
@yoyoek: z tymi liniami kwartowymi w NBA tez trzeba uważać i albo łapać błędy beta, albo po prostu ogarniać jak dany trener rotuje składem :D na upartego można by się było tego nauczyć, może kiedyś ...
@cielo: No dobra punkt wyjscia jest, że tak powiem niezły :) byleby byli skoncentrowani od początku 4q to będzie ok :) Celtics powinni na miękko zamknąć to handi i wtedy zostanie tylko kwestia czy Dubs usiądzie trója :D