Wpis z mikrobloga

@mwicat: Dzięki za zawołanie. @PointForce: Porywasz się na coś co Cię przerośnie :P raczej ludzie tutaj aż tak nie świrują, żeby wyszedł sensowny album. Do tego ciężko się miksuje powiem Ci standardowy metalowy zestaw instrumentarium + vox + elektro. Trzeba fachowca bo inaczej wszystko zabrzmi jak kupa. Złożyłem taki zespół (prog, core, electro) rok temu i właśnie jestem pod koniec miksowania epki co i tak się przeciąga i pewnie się
@progresywny Hmmmm.... Ale sam koncept w którym każdy może dodać swoją twórczość może być ok. Bez wspólnego robienia kawałków.
Każdy robi mix za siebie. Ja mogę zająć się jako takim Masterem żeby to wszystko było na tych samych poziomach
@PointForce: Czyli co jeden wielki miszmasz? Jak chce Ci się tego pilnować i ścigać ludzi to próbuj. Ale różnego rodzaju inicjatywy muzyczne akat tego typu już były i żadna nie doszła do skutku za bardzo. Jak posłuchasz tych domowo nagranych cudów do mirko band to Ci się odechce xD
@PointForce Bylo juz solozmikro i nic z tego nie wyszło. Co jakiś czas sa jakieś takie inicjatywy, a jakoś jeszcze nie widziałem żadnej typu 'pograjmy cos razem Mirki w ' ( ͡° ʖ̯ ͡°)